Ми багато зробили і багато ще зробимо

IMG_194412 жовтня 2017 року в читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч слухачів «Університету третього віку»  Броварської міської громадської організації з депутатом Київської обласної  ради VII  скликання, головою громадської організації інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату «Прагнення», головою громадсько-політичного об’єднання «Київська обласна асамблея інвалідів» Іваненком Олегом Валерійовичем.         Олег Іваненко – український параолімпієць, рекордсмен, успішний бізнесмен та людина, яка своїм прикладом показує, що маючи бажання, можна досягти усього.

Олег Валерійович розповів присутнім про свої спортивні досягнення та про чергову перемогу, адже 28 червня 2017 року він встановив світовий рекорд із тріатлону, подолавши за 35 годин дистанцію довжиною 228 кілометрів. 4 км він проплив – на це йому знадобилося 2 години 15 хвилин, далі – 182 км на хендбайку (22 год. 30 хв.) і останній етап – дистанція 42 кілометри на інвалідному візку (10 год. 30 хв.). Свою перемогу він присвятив 21-й річниці Конституції України.

Олег Іваненко вважає, що людина повинна постійно розширювати горизонти власних можливостей. Свого часу він поставив завдання – встановити світовий рекорд із плавання, з затримкою дихання, на дистанцію довжиною 50 метрів. Під час спроби встановити рекорд у Великий Британії, за декілька метрів до фінішу, у нього зупинилося серце. Його повернули до буття, а рекорд Олегу таки підкорився.

У рамках заходу відбулась жвава дискусія-діалог у форматі «запитання – відповідь».

Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: подальшого розвитку м.Броварів, покращення якості життя громадян, підходів до господарювання у місті, його благоустрою, а також розвитку освіти, культури та спорту.

Олег Валерійович наголосив, що вирішувати ті чи інші питання розвитку міста мають фахівці, а тому доцільно, щоб проблемами тої чи іншої галузі займалися відповідні спеціалісти. А ще він закликав присутніх не чекати, що хтось прийде і вирішить наші труднощі. Потрібно спільно обговорювати соціально важливі питання.

Присутні подякували Олегу Валерійовичу за цікаву та змістовну розмову,  побажали йому здоров’я та життєвої енергії.

IMG_1916

IMG_1906