Милує душу дивний світ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA7 лютого в Баришівській районній бібліотеці для дітей відбувся поетичний вечір «Милує душу дивний світ». Його підготували  спільно: працівники бібліотеки, бібліотекар шкільної бібліотеки  Баришівського НВК гімназія – загальноосвітня школа 1-3 ступенів М.М.Милашич  та волонтер – Н.В.Шило.

 Вечір був присвячений творчості нашої землячки з міста Березань   поетеси Галини Миколаївни Фесенко.

Ведуча вечора, завідуюча Баришівською районною бібліотекою для дітей О.І.Биба, зупинилась на біографії поетеси, адже життя цієї творчої натхненної жінки сповнене багатьма цікавими зустрічами, вагомими здобутками на літературно-мистецькій ниві.

Галина Фесенко народилася   у м. Березані. В 1999 році закінчила Березанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 та місцеву школу мистецтв по класу фортепіано та вокал . Має дві  вищі освіти.     

З 2005 року працює в Березанській філії Міжрегіональної академії управління персоналом на посаді викладача, а з 2012 року – на посаді директора філії.

Перша збірка поетеси «Я з хлібом-сіллю зустрічаю тебе, Весно…» побачила світ у 2009 році, друга  «Із кроку в крок» у 2016 році.  З 2015 року є керівником місцевої літературної спілки «Калинове гроно».

Непомітно за теплим спілкуванням з учнями  10 класу(класний керівник О.М.Савків) та  8-А класу (вчитель української мови та літератури Т.М.Нагорна) Баришівського НВК  пройшов час. Затамувавши подих,  діти дослухалися до слів поетеси.

Вірші пані Галини – це совісна сповідь жінки, яка любить свою Батьківщину і вболіває за її майбутнє. Вона справжній борець за Україну, її незалежність. Її поезія – це стан душі, це неспокій, безсоння і свято Духу над банальною прозою буття…

Особливо сподобались  учням  пісні  на власні вірші «Там, де верби, біля броду» та  «Волошкове поле» у виконанні поетеси. Близько 40 віршів поетеси покладено на музику.   

З великим задоволенням  учні 10 класу Брилюк Юлія, Юр Оксана, Матвійчук Анна, Костенко Єва декламували вірші письменниці.

Закінчився вечір автограф-сесією, Галина Миколаївна подарувала книги для читачів Баришівської  районної бібліотеки для дітей, Баришівської районної бібліотеки для дорослих,  шкільної бібліотеки Баришівського НВК та учнів школи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA