МАЙДАН ГІДНОСТІ: НЕСКОРЕНІ ГЕРОЇ

20201120_103547Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін

У суботу, 21 листопада, Україна відзначатиме День гідності та свободи — саме ця дата пов’язана з початком двох революцій, кожна з яких мала визначальне значення для подальших подій у країні.

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, про досягнення й досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь, це про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього. Це є підтвердженням того, що попри різні особисті погляди, українці вміють об’єднуватися задля одстоювання основних цінностей.

Саме цього дня, 21 листопада, з різницею у дев’ять років, розпочалися дві революції, які змінили долю сучасної України, – Помаранчева революція 2004 року та революція Гідності 2013-2014 років.

Саме з цих подій розпочався новий відлік історії нашої країни, який дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфер, розбудові вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

Обравши свободу, Україна заплатила надто високу ціну. З вини російського агресора уже втрачено тисячі українців, які загинули, обороняючи мирне життя, незалежність і територіальну цілісність країни. Серед них  на жаль і наші земляки з  Обухівщини. Вічна їм пам’ять! Їхній подвиг неоціненний для України. Їхньою кров’ю омита нова держава. Вони вже вплинули на наші душі і серця і впливатимуть надалі…

Нашим обов’язком є будувати ту державу за яку вони загинули,  пам’ятати їхній подвиг і дякувати Богу за тих сміливих і щирих людей які були серед нас. Тому  в читальному залі Обухівської центральної районної бібліотеки  оформлена розгорнута  фото – виставка «Майдан гідності: нескорені герої», присвячена саме цій даті. На ній крім літератури  розміщені фото наших героїв – земляків, що загинули на Майдані та  у війні з російським  агресором. Біля  фото – виставки постійно проводяться огляди та бесіди для читачів. Тож запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки!

Л.Храпач – зав. Обухівською районною бібліотекою для дорослих

20201120_105625