Лікар приписав – літератор записав : книги про лікарів і медицину

изображение_viber_2020-03-13_10-46-40Щорічно, починаючи від 1950 року, 7-го квітня відзначають Всесвітній день здоров’я!

В 2020 році цей день для нас є особливо значущим. В країні карантин, і більшість з нас сидять по домівкам і з жахом слідкують за новинами поширення пандемії.

Тож, ми вирішили не чекаючи 7-го квітня, відволікти Вас від телевізорів і представити  нове видання нашої бібліотеки, яке присвячене діяльності саме тих людей, які зараз знаходяться не дома а на «передовій».

Лікар приписав – літератор записав : рекомендаційний анотований список літератури: книги про лікарів і медицину, до Всесвітнього дня здоров’я / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2020. – 23 с.

Добірка книг присвячених професії лікаря, медицині, медичним відкриттям тощо. Це досить різна література. 

170px-Stylised_atom_with_three_Bohr_model_orbits_and_stylised_nucleus.svgНаукова, науково-популярна та прикладна література різних медичних тематик.

pechmach-2Документальні повісті, мемуари, спогади лікарів, які розповідають про лікарні, пацієнтів, своє життя, боротьбу зі страшними недугами та багато іншого.

І звичайно ж художні твори, героями яких є слуги Гіппократа. c4e7248d66a5368bb00cc0a91c1809c9_0x0w

Даний список не є вичерпним, це вибрані твори, на які ми хочемо звернути Вашу увагу.

Тут знайдуться, і твори заслужених класиків, які вже здобули популярність – саме їх Ви зможете знайти в Інтернеті і почитати під час карантину.

Твори сучасних авторів Ви знайдете в наших фондах, але на жаль, лише по закінченню карантину, адже на даний час ми не обслуговуємо користувачів.

Camcorder_Pro_icon-icons.com_54204Значок «відеокамери» підкаже, які твори екранізовані, і можливо Вам буде цікаво їх подивитися.

Детская литератураА Незнайко сповістить, які книги будуть цікаві дітям та підліткам.

Приємного читання!