Легенда світового кіно

Ppt0000011Матеріал поданий без змін

13 вересня у Ірпінській центральній міській бібліотеці було проведено літературний вечір-портрет «Легенда світового кіно», присвячений 125 річниці від дня народження видатного українського кінорежисера, письменника, кінодраматурга Олександра Петровича Довженка, що відзначалась 10 вересня поточного року.

Ведуча заходу бібліотекар ЦБ Павленко Н.С. підготувала захоплюючу відеопрезентацію, в якій ознайомила глядачів з біографією письменника, його літературною та кінематографічною діяльністю. Розповіла про особисте життя письменника, яке наклало свій відбиток на його подальшій творчій праці. Під час заходу було продемонстровано відео:

«Олександр Довженко. Роздуми після життя», «О. Довженко: Історія кохання”. «Чому фільм Олександра Довженка «Земля» розхвалювали за кордоном, але забороняли на батьківщині», «Розсекречена історія. Довженко. Життя, зафіксоване у доносах».

Зокрема було зроблено акцент на тому, що Олександр Петрович неодноразово приїздив до Ірпінського будинку письменників, любив тут працювати, малювати, відпочивати з колегами під розлогими соснами.

В нелегкі часи довелося жити й творити нашому видатному землякові, але його непересічний талант, його творчість є вагомим внеском в українську та світову культурну спадщину.

SAM_9101

SAM_9085

SAM_9089

SAM_9087

SAM_9090