Куріння – отрута

DSCN1472Нещодавно  Київська обласна бібліотека для юнацтва отримала твір президента  видавництва SOS Publishing LLC (Сполучені Штати Америки)  Ніни Мархелюк «Не вбивай мене, мамо».  Це видання стане дуже корисним для відвідувачів нашої бібліотеки. Завдяки йому читачі ознайомляться з жахливими наслідками куріння – зброєю масового знищення, що забирає щороку більше життів, ніж забирала будь яка війна.

«ТЮТЮНОВА» статистика по Україні:

   Україна займає перше місце у світі по кількості курящих чоловіків. Це стосується і старшокласників;

  Україна є другою країною у світі (після Чилі), де у віці 13-15 років курять більш 30% юнаків і дівчат(зведення ВОЗ);

 Кожен четвертий підліток в Україні викурює першу сигарету у віці 10 років (за даними ВОЗ).

В останні роки стан здоров’я населення України настільки погіршився, що ця проблема виросла до рівня погрози національній безпеці. Катастрофічне скорочення термінів життя, перевищення на 7% показників смертності над народжуваністю, різке зниження якості життя окремої людини і нації в цілому обумовлює необхідність підняття проблеми паління на один з першочергових державних рівнів.

Колектив Київської  обласної  бібліотеки для юнацтва підтримує здоровий спосіб життя. Із користувачами проводяться бесіди, інформіни, організовуються книжкові виставки, перегляди, бібліографічні огляди та ін.  Так, у читальному залі КОБЮ розгорнута постійно діюча книжкова виставка «Здоров’я – це скарб, цінуй його», де молодь може дізнатися багато цікавого про те, як правильно харчуватися, про наслідки негативних звичок – куріння, наркоманію, алкоголізм. Шановні користувачі, запрошуємо Вас до нашої книгозбірні ознайомитись із літературою, яка є у фонді бібліотеки та новим виданням, яке подарувала Ніна Мархелюк.

DSCN1471DSCN1476