Куди надійно здати батарейки в Україні

5d10e1ef0442bf7c573d800f_Різні типи батарейок5 червня – Всесвітній день охорони довкілля

Чи знаєте ви, що велика кількість батарейок, які збираються в Україні, насправді не ідуть на переробку? Це пов’язано з тим, що їх переробка не безкоштовна, за неї потрібно платити.

В Україні немає заводів з переробки батарейок. Ми – перша громадська організація, яка налагодила партнерство з реальним заводом із переробки батарейок - GreenWEEE у Румунії.

З нами співпрацює мережа «Епіцентр», 100+ компаній – учасників-проекту Коробочки та декілька надійних комунальних підприємств.

Відкриті пункти збору для всіх (до 20 шт)

Якщо ви хочете здати свої особисті батарейки, до 20 шт – знайдіть найближчий до вас магазин «Епіцентр» (контейнер із зображенням бобрика) та «Нова Лінія» (контейнер із зображенням кротика).

Щоб відрізнити наші контейнери від псевдо-збору, на них є 2 відрізняючі ознаки:

  • на них зображені звірята! це частина спільної концепації «Звірята гарантують переробку»
  • на них нанесена голограма «гарантована переробка»

Увага! Всі інші торгові мережі – АТБ, Сільпо та інші – не дають інформацію про те, де саме і коли будуть перероблені батарейки, хто за це платить, скільки уже зібрали. Ми не рекомендуємо здавати туди ваші батарейки, та сподіваємось, що ці мереж також приєднаються до системи гарантованої переробки.

В деяких містах ви можете скористись контейнерами місцевих КП, які передають батарейки на надійну переробку на заводі GreenWEEE з нами. Це:

  • Київ, Контейнери КП «Київкомунсервіс» (мапа)
  • Полтава, Полтавська міська рада, Екобус

Вони заключили договір про відповідальну передачу уже зібраних батарейок з нами, і сподіваємось що всі нові батарейки – також відправлять лише на гарантовану переробку.

Коробочка в вашому офісі

Уже 110+ компаній – ProcreditBank, WORK.ua, Promodo, ASUS, Ernst&Young, Adidas, Syngenta та інші встановили в своїх офісах чи магазинах коробочки з гарантованою переробкою від Батарейки, здавайтеся!

В більшості з цих компаній Коробочки з’явились завдяки небайдужим людям – ми називаємо їх еко-агентами.

Якщо у вашій компанії ще немає коробочки – розкажіть про неї керівникам та іншим колегам!

Умови участі в проекті Коробочок для компаній

У мене більше 20 батарейок. Що робити? ‍

Якщо ви зібрали багато батарейок і хочете здати на гарантовану переробку – зв’яжіться з нами.

Наші контакти:

Ми порадимо найліпше рішення для вас.

В Україні немає заводів з переробки батарейок (чому). Ми – перша громадська організація, яка налагодила партнерство з реальним заводом із переробки батарейок - GreenWEEE у Румунії.

Джерело