КРІЗЬ ПЕКЛО АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ

20210211_114230Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін

15 лютого вся Україна вшановує  учасників бойових дій на території інших держав.

  Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в республіці Афганістан. Це ще одна сумна сторінка нашої історії. Війна  тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв.  Під час цієї  брудної і неоголошеної війни тисячі наших співвітчизників загинули в боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.

До цієї дати в Обухівській центральній бібліотеці для дорослих Обухівської міської ради оформлено книжкову виставку-вшанування «Крізь пекло Афганської війни». Біля книжкової виставки проводяться   бесіди та огляди літератури.  

      Пам’ять про ті дні і події, про людей, що опинилися в надзвичайно складних, а іноді й критичних обставинах, повинна бути вічною, а учасники подій у республіці Афганістан заслуговують загальної поваги. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих та перед членами їх сімей. Висловлюємо глибоку подяку батькам, які виховали мужніх синів. А усім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя. Сподіваємось, що нинішня війна на Сході України скоро завершиться і  настане мир і спокій в нашій рідній Україні, чого всім нам бажаємо!
 

Храпач Л. –Завідуюча Обухівською центральною бібліотекою для дорослих  Обухівської міської ради

20210210_143049