Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини

90-років#90роківКиївщині

Здобута Україною незалежність і побудова суверенної держави обумовили реорганізацію бібліотечної діяльності, в тому числі і краєзнавчої, яка стала пріоритетним напрямком діяльності бібліотек.

Краєзнавча робота бібліотек України регламентується Законом «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Указом Президента України від 23 січня 2001 року № 35/2001 «Про заходи щодо підтримки краєзнавчого руху в Україні».

 Обласний бібліотечний марафон «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини», що проводився до 90-річчя утворення Київської області, ставив за мету розкрити краєзнавчий потенціал бібліотек Київської області та їхню роль і можливість реалізації завдань культурної інтеграції України у  європейський простір.

Суспільний інтерес до історії свого краю активізувався, особливо серед молоді, і  цей напрям потребує підвищення громадського престижу бібліотечного краєзнавства .

Ми щиро вдячні бібліотечним закладам територіальних громад Київщини  за участь в  Обласному бібліотечному марафоні «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини».

Шановні користувачі, до вашої уваги презентуємо відео презентацію проведеного Обласного бібліотечного марафону!