КОНСТИТУЦІЮ ВИВЧАЄМО, ПАМ’ЯТАЄМО, ПОВАЖАЄМО

20210626_120901Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін

Цього року головному закону нашої держави виповнюється 25 років.

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана Конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

    До цього свята в Обухівській центральній публічній бібліотеці  для дорослих Обухівської міської ради оформлено викладку літератури «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». Для всіх бажаючих працівники бібліотеки проводять огляд представленої літератури.

Україна — держава з могутнім потенціалом. У нас є все, для того щоб стати провідною країною не тільки Європи, а й світу. Та для цього нам потрібно берегти: берегти те, що маємо, берегти один одного, берегти свою Батьківщину.

     Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення нашого суспільства. То ж будьмо гідними українцями і знаймо не тільки свої права, але й обов’язки.

Л.Храпач – завідуюча Обухівською центральною публічною бібліотекою для

                   дорослих  Обухівської міської ради

20180615_135956