Книжковий арсенал – 2016

jUu1PZ6sGsYМинулого тижня, з 20 по 24 квітня у Київському Мистецькому Арсеналі проходив VI міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», приурочений до Всесвітнього дня книги і авторського права. Захід відвідали співробітники КОБЮ: зав.відділом комплектування та обробки літератури Яворська Н.В., провідний редактор  Михайлова І.А., провідний методист Соколовська Л. О. зі студентами кафедри бібліотекознавства КНУКіМ.

Місія Книжкового Арсеналу  -  сприяння розвитку українського літературно-мистецького середовища та книжкового ринку шляхом міжнародного обміну й поширення найкращих світових практик. У програмі фестивалю приймали участь відомі письменники, філософи, літературні діячі та митці з більш ніж 10 країн.

IMG_1284vWebaTE2xKg

Під час фестивалю співробітники  бібліотеки спілкувались з представниками молодіжного журналу «ШО» та домовились про отримання 35 комплектів  видання для районних бібліотек Київської області. Також, спілкуючись з директором ТОВ Видавничого дому «Комора»  Людмилою Павлівною Корнєєвою, домовились про безкоштовне отримання нових видань для КОБЮ. IMG_1287IMG_1317