Книжки від Києво-Могилянської бізнес-школи для українських бібліотек

загруженоШановні колеги!

До Всеукраїнського дня бібліотек Києво-Могилянська бізнес-школа за підтримки ВГО Українська бібліотечна асоціація передає видання, які побачили світ за допомогою спільноти kmbs, у фонди національних та державних бібліотек, бібліотек регіонального значення та бібліотек закладів вищої освіти:

-          «Київський Анетей. Мистецький Київ XVII-XVIII століть» — спільний видавничий проєкт kmbs, Діамантбанк, РОДОВІД, авторами якого є Валерій Шевчук та Юрій Іванченко,

-          Збірка «ЩЕ» — спільний проєкт Києво-Могилянської бізнес-школи та Києво-Могилянської академії.

Якщо ви хочете, щоб названі видання було надіслано до вашої бібліотеки, до 15 жовтня 2021 р. заповніть онлайнову заявку. 

Звертаємо увагу, що доставка видань здійснюється за рахунок отримувача (бібліотеки).

Детальніше про видання:

«Київський Анетей. Мистецький Київ XVII-XVIII століть» — спільний видавничий проєкт kmbs, Діамантбанк, РОДОВІД, авторами якого є Валерій Шевчук та Юрій Іванченко

Книга присвячена 400-літтю заснування Києво-Могилянської академії, яка впродовж своєї історії була і залишається місцем формування творчих і відповідальних особистостей. Це видання підтведжує самобутність української культури, розкриває її силу та глибину. У ній представлено творчість київських письменників, живописців, графіків та будівничих 17-18 століть — свідчення, що Київ був одним із визначних мистецьких центрів Європи.

Збірка «ЩЕ» — спільний проєкт Києво-Могилянської бізнес-школи та Києво-Могилянської академії.

Це динамічні авторські розмисли, рефлексії і спостереження щодо найважливіших соціальних, економічних, політичних та філософських явищ  української діяльності на тлі відповідних європейських і світових процесів. Збірка «ЩЕ» вміщує живі дискусії і розмисли відомих українських і зарубіжних мислителів та управлінців, які відбулися у рамках освітньої програми Presidents’ MBA kmbs  у 2018-2019 рр. Це динамічні авторські розмисли, рефлексії і спостереження щодо найважливіших соціальних, економічних, політичних та філософських явищ  української діяльності на тлі відповідних європейських і світових процесів. Книжка переконливо свідчить, чому гуманітарна складова є обов’язковим елементом управлінських програм kmbs і яким чином управлінець може поглибити своє розуміння гуманітарних аспектів нашої сучасності.

Більше про kmbs — https://kmbs.ua/ua/