Книги, про які говорять

20220809_13453590 років Київщині

Обласний бібліотечний марафон «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини»

Матеріал поданий без змін 

З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки для дорослих Обухівської міської ради

Говорять, що за кожним успіхом людства стоїть визначна книжка. Книжки – це не тільки вигадані історії письменників, а й біографії, досвід світових лідерів, бізнес-поради, де ви знайдете багато хороших ідей та готових відповідей. Вони знижують стрес, продовжують життя, надихають та відкривають нові горизонти ,  а  під час війни, за словами психологів, читання – це ще й гарний спосіб відволіктися та повернути собі хоча б крихту довоєнної рутини.     

Психологиня – консультантка Людмила Микитюк  читання вважає дієвим способом самодопомоги на рівні з медитацією, релаксацією чи йогою.

«Зараз ми занурені у стрічки новин і тому маємо перенапружену психіку. Коли ж читаємо книжки, думаємо про те, що відбувається з героями. Це хороший спосіб відволіктися», — пояснює психологиня.

  І в першу чергу потрібно читати книжки пов‘язані з історією України, адже  сьогоднішні  події в Україні є наслідком того, що багато людей не знають минулого власної країни, а  такі  книги допомагають розібратися, що відбувається і побачити, що подібне вже в історії було. Це дає змогу опиратися на досвід попередніх поколінь. Щоб внести трішки яскравіших фарб , позитиву і надії в наше сьогодення працівниками  Обухівської  центральної  публічної  бібліотеки для дорослих оформлена  виставка – знайомство «Книги, про які говорять», де  представлена література історичного,  філософського  жанру  та  книги, за якими зняті фільми. Ознайомитися з даною літературою запрошуємо до бібліотеки!

Л.Храпач – завідуюча Обухівською  центральною публічною бібліотекою для

                    дорослих

20220809_143338