Книга “Століття Якова” вже на полицях КОБЮ!

P1010560Нещодавно  відбулась екранізація роману сучасного українського письменника, журналіста, драматурга Володимира Лиса «Століття Якова». Цей твір – переможець конкурсу «ГРАНД – КОРОНАЦІЯ СЛОВА». Міжнародний літературний конкурс романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» створює нову хвилю української літератури  -  яскраву, різножанрову, захопливу, яка є дзеркалом сьогодення і скарбом для майбутніх поколінь.

Екранізація роману «Століття Якова» вразила усіх без винятку. Так буває тільки з добрими книгами.  Творець «Століття Якова» Володимир Лис  -  давно не новачок у літературі (а новачок такої книжки й не написав би!). За ним уже чималий доробок п’єс, романів, публікацій в найкращих столичних видавництвах, низка нагород… Цілком солідна письменницька  кар’єра . На слуху у читацької публіки були інші імена. Що ж, тепер після «Століття Якова» склад «першого ешелону» сучасної української літератури доведеться переглянути, адже твори епічного масштабу не часто пишуться в Україні і в усьому світі.

Відома українська письменниця, філософ Оксана Забужко висловила думку про цей твір: « Лис написав дуже гарну книжку, і я її охоче всім рекомендуватиму. Його роман  -  оригінальний, і це виявляється в тексті… Читати цю книжку дуже приємно.»

Книга Володимира Лиса «Століття Якова» зайняла чільне місце на полицях Київської обласної бібліотеки для юнацтва. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш заклад і ознайомитися з  цим твором  та творами інших сучасних українських  письменників .