Київщина на початку ХХІ століття

jpg22 серпня у Державному архіві Київської області до Дня Незалежності відкрилася та діє виставка «Київщина на початку ХХІ століття: сучасна історія в документах районів та міст області», яка підготовлена на підставі документів архівних відділів районних державних адміністрацій, міських рад. Захід відвідала завідуюча відділом комплектування та каталогізування документів Київської обласної бібліотеки для юнацтва Яворська Ніна Володимирівна.

 Основна мета експозиції  - це  розкриття потенціалу та розмаїття інформаційних ресурсів архівних відділів  Київської області з історії Київщини, ії соціально-економічного, політичного та культурного розвитку на початку нового століття. З вітальним словом від голови Державної архівної служби України Т.І.Баранової виступила завідувач сектора організації виставкової діяльності та зв’язків з громадськістю А.Л.Карапозюк.

На церемонії відкриття виставки були присутні керуючий справами Київської обласної ради О.О.Марценюк, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції Р.С.Титикало, начальник Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації М.М.Попатенко, представник Департамента агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації К. Довгаль, керівники архівних установ області, представники музейних установ, громадськість.

Київська обласна бібліотека для юнацтва налагодила  контакти з Державним архівом Київської області для подальшої співпраці та проведення спільних масових заходів .

DSC05517

DSC05532

P1020278

P1020273

Джерело