Кинути палити, прагнути і реалізувати

IMG-2627ab0a3062033b96d7480cd3698144-V(1)Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін 

27.05.2021року  до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням для молодих бібліотечних працівників Баришівської громади в читальному залі Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради провідний бібліотекар Раїса Марченко провела змістовний показовий захід під девізом: «Молодь без тютюну» та цікаву біблотечну акцію: «Міняю цукерку на цигарку».

 В читальному залі бібліотеки для присутніх була представлена книжково-ілюстративна виставка: »Молодь проти куріння»  та матеріали з Центру громадського здоров’я  МОЗ України «Життя» про застереження тютюнокуріння і за здоровий спосіб життя. Молодь приєдналася до акції: «Міняю цукерку на цигарку».

Тож пам’ятаймо: зруйнувати значно легше, ніж створити. Дуже важливо зберегти те, що маємо. Від нас самих залежить, що ми оберемо- шлях до здоров’я чи навпаки – шлях від здоров’я.

Ти молодий, завзятий, кмітливий. Ти сповнений сил та енергії. Маєш багато мрій, бажань, задумів. Ти хочеш осягнути все і все зрозуміти, мрієш про успіх, кохання і щастя. Ти людина нового тисячоліття і тобі подобається бути здоровим.

Приєднуйся – нас багато. Ми- за здоровий спосіб життя!

Провідний бібліотекар відділу обслуговування

Баришівської центральної бібліотеки для дорослих

Світлана Черватюк

IMG-9ab14a5a220cbb485599e99dae53f4a3-V