Катрін Денев на відкритті Каннського кінофестивалю зачитала вірш Лесі Українки

630_360_1560166115-640Французька кіноакторка Катрін Денев зачитала вірш Лесі Українки “Надія” під час церемонії відкриття 76 Міжнародного Каннського кінофестивалю. Про це повідомив у Телеграмі керівник ОП Андрій Єрмак: “На 76-му Міжнародному Каннському кінофестивалі неперевершена Катрін Денев підтримала Україну. Кіноакторка зачитала вірш Лесі Українки «Надія» під час церемонії відкриття. Світ кіно підтримує нашу державу. Ми дуже вдячні за солідарність”.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко подякував за підтримку і солідарність Катрін Денев: «Культура та кіно — не поза політикою. Це мʼякі сили, які сьогодні стали на захист демократії та правди, за які на українській землі йде битва».

Як повідомлялося, цьогоріч Каннський кінофестиваль проходитиме з 16 до 27 травня. Відкрила його історична драма “Фаворитка” (Jeanne Du Barry), одну з головних ролей в якій зіграв Джонні Депп. Також на фестивалі у Каннах відбудеться світова прем’єра короткометражної польсько-української драми “Як це було”.

Фото: Getty Images

Джерело

Джерело