З історії Київської обласної бібліотеки для юнацтва

kobu40-e1581939474234Шановні друзі, ми продовжуємо знайомити Вас з історією нашої бібліотеки. До Вашої уваги ми представляємо низку світлин, датованих 2002 роком.  Колектив Київської обласної бібліотеки для юнацтва завжди підвищує свій професійний рівень та інформує  колег із районних, міських ЦБС Київської області із новинками бібліотечної справи. Кожного року зусиллями нашого колективу проводяться семінари та навчання для бібліотечних фахівців Київщини, що обслуговують юнацтво та молодь. Ці фото ознайомлять Вас із саме такими  робочими моментами.

Отже, перше фото – зліва на право – Кікоть Ніна Миколаївна, заступник директора з науково-методичної роботи Державної бібліотеки України для юнацтва, Сорока Галина Йосипівна, завідуюча відділом маркетингу КОБЮ, Шведова Заїра Шапіївна, заступник директора КОБЮ та бібліотечні фахівці Київщини

1 (1)

Друге фото – виступ на семінарі Афоніна Олександра Васильовича, українського громадського діяча у сфері книговидання, Президента  Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, члена  Комітету з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року», письменника.

2 (1) 

Третє фото – виступ перед бібліотечними працівниками фахівців Управління культури і мистецтва, а саме, Рубаненка Сергія Миколайовича, заступника начальника Управління культури і мистецтва та Гонтарук Валентини Михайлівни, головного спеціаліста.

 3 (1)

Четверте фото – наші колеги із районних та міських ЦБС Київської області.

5 (1)