Знаю! Дію! Захищаю!

IMP_buklet__1510844289_613x309.89477848101_3_0(до Тижня права та Року реалізації    правопросвітницького проекту «Я маю право»)

У  процесі робочої поїздки в Ірпінську міську ЦБС, у межах Тижня права  заступник директора з науково-методичної роботи Василькевич Т.І. та завідуюча відділом обслуговування користувачів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Шмідт О.О провели флешмоб «Правова свідомість та  культура молоді» (До Року реалізації право просвітницького проекту «Я маю право»). Була проведена бесіда з користувачами та вручені буклети «Знаю! Дію! Захищаю!», які випустила наша бібліотека.

Також для поліпшення роботи з правового та патріотичного виховання молоді  Ірпінської міської ЦБС були вручені методичні матеріали : «Європа у 12 уроках» професора Інституту політичних студій (Париж) Паскаля Фонтена,  новий випуск віснику центрів та пунктів євроінформації «Все про Європу в бібліотеках» та інші методичні видання.

Такі заходи спонукають підвищувати рівень знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та їх спроможності захищати свої права.

IMG_4177

IMG_4180

IMG_4188