Знайомтесь, нові надходження!

   460353_f3240У березні 2023 року  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» отримала 38 примірників нової  літератури від Інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України, частина якої була залишена для подальшого поширення районним і міським ЦБС Київської області, які постраждали від    російської агресії.

  Авторові-жінці Ліані Джи роману  «Скульптор» блискуче вдалося вжитися в чоловічий образ, для  того, щоб глибше зрозуміти свого партнера. «Усім жінкам від чоловіків, з любов’ю – цими словами починається книга. Внутрішній світ чоловіка-Альфа очима жінки Легко про складне. Книга-сповідь, вона ж бальзам для тих, хто ображений, або тільки збирається ображатися. А, можливо, для тих, хто хоче зрозуміти більше та глибше.

  Книга письменниці  Редгрейн Лебовскі «Сталь та сонячний шторм» – продовження захопливої історії про журналістку Адель Фейбер, яка зуміла протистояти тиші. Від дня коронації Адель минув місяць. Для Сонячного королівства настали важкі часи. У містечку Шу ширшають бунтівні настрої – невідомі закликають громадян приєднатися до повстання проти короля, а Інкарнат Чорної діри хоче здобути абсолютну владу та позбутися Інкарната Сонця. Лука бачить в Адель друга і весь час тримає її у своєму палаці, вигадуючи план помсти.

     На трилогію «Червона зима» англійську письменницю  Аннетт Марі надихнула багата і розмаїта міфологія Японії. Хоча світ на цих сторінках і заснований на унікальній, захопливій і цілком реальній країні та її культурі, він  –  плід уяви письменниці.  Сподіваємось, історія вам сподобається.

  Роман австрійської письменниці Анни Волц «Аляска» – це щемка й глибока історія, яка подарує надію, любов та віру в справжню дружбу.

  Пригодницьке темне ретро-фентезі Андрія Новіка «Медальйон трьох змій» дає альтернативну версію подій того часу. Любов і пристрасть, щира дружба і підступність. Це історія про створення нової людини. Та чи витримає жебрак Віктор, усі тягарі, що випали на його долю?

 «Хроніка безночі» – фантастична серія бестселерів від всесвітньо відомого англійського письменника Джея Крістоффа. Головна героїня трилогії Мія Корвере в юному віці втрачає найдорожче у своєму житті – відтоді її існування сповнене єдиним сенсом – жагою помститися за втрачене. Дівчина вирішує стати професійною вбивцею і в цьому їй допомагає школа вбивць. Переступивши поріг Багряної Церкви, юна Корвере починає творити нову історію свого життя.

Роман Брендона Сандерсона «Остання імперія» – вона століттями існує в непорушному порядку – у світі, поділеному на панів і рабів, світі, в якому вільно користуватися магією дозволено лише обраним, світі, де забули, що всі люди колись були вільними, а рослини зеленими.

20230322_151605

20230322_151512

20230322_151831

20230322_151718