ЗНАЙОМТЕСЬ! НОВІ НАДХОДЖЕННЯ!

   460353_f3240 У грудні 2022 року відділ комплектування та каталогізування документів підготував до передачі в книжковий фонд бібліотеки 168  примірників нової літератури, отриманої від Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України та видавництва «Дніпро»

    Роман української письменниці Вероніки Мосевич «Гардаріка. Таємниця забутого світу» про країну великих градів, столицю світанкового сонця – древню Гардаріку. Молодий князь Ярослав тут правив мудро та справедливо, вірячи в міць майбутнього своєї держави. І якнайшвидше  цьому мав сприяти майбутній політичний шлюб Ярослава із гордовитою скандинавською принцесою Інгігерд.. Хто ж знав, що поступово політика обернеться на кохання?

  «І гойдалка злітає знову» роман української письменниці Оксани Кір’ян: Наталя Ошатна після смерті чоловіка всю любов дарувала доньці Ларисі. У часи безгрошів’я намагалась утримувати себе та доньку як уміла. А коли Лара, тяжко перенісши травму зрадженого кохання, завагітніла, вмовила Лару не брати гріх на душу й зберегти дитину.

  «Хроніки загублених душ. Шлях Давида» роман Єлізавети Восковнюк; Карл Адлер пережив буремні часи. У Другу світову був офіцером, членом айнзацгрупи – очищував «Звільнені землі» від «ворогів держави». Після поразки гітлерівської Німеччини гер Адлер залишився вірним своїм переконанням і своєму фюреру.

  У романі Віталія Левуна «Сни увіч проти Вербної неділі» реальність переплітається з химерними видіннями й спогадами головної героїні Уляни. Тридцять три сни помережані прислів’ями, приказками й міфологічними образами, присмачені словечками місцевих говірок, проводять читача крізь особисту родинну історію, тісно пов’язану з трагічними обставинами життя українців у ХХ столітті.

 «Ніч із профілем жінки» роман Володимира Даниленка, який розкриває таємні механізми підсвідомого, зачіпаючи джерела творення міфів і релігій. Спецслужба присилає оперативного працівника та журналістку, які не можуть виявити загадкову жінку, що спритно обходячи облави і пастки, тримає усіх у напрузі.

  Роман Святослава Воеводіна «Син бога війни» про скіфа Октамиса, який вірив, що його сила – божий дар. Гнів і міць, з якими  він боровся були благословенням нещадного й непереможного бога Ареса. Рятуючи від смерті кохану дівчину Ярину він здійснює відчайдушний вчинок і   ризикуючи своїм життям біжить з нею з військового табору.

  П’єси «Поцілунок самотності» з життя українських митців відомого прозаїка, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Романа Горака займають особливе місце.

П’єси, написані львівським майстром, мають характер есеїстичного жанру, де чимало матеріалу, роздобутого дослідницьким шляхом, і про це читачі довідуються чи й не вперше.

 Іспанський письменник, Карлос Руїс Сафон є одним із тих авторів, яких найбільше читають і знають у всьому світі. Його книжки одна за одною стають літературними сенсаціями та здобувають шалену популярність. «В’’язень Неба» – третя книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок – лабіринту історії, що зачаровують і змушують якнайшвидше дістатися останньої сторінки.  У його романі «Опівнічний палац» йдеться мова про жахливу пожежу що з незбагненних причин сталася в Калькутті під час відкриття нової залізничної станції, загинуло кілька сотень дітей.

  Стівен Кінг – неймовірно популярний американський письменник, який може похизуватися тим, що майже кожен його твір стає літературною сенсацією. Наша бібліотека отримала цілий цикл всесвітньовідомих романів Стівена Кінга, серед яких: «Протистояння», «Вовки Кальї». «Історія Лізі», «Пісня Сюзанни», «Якщо кров тече», «Необхідні речі», «Салимове лігво». «Чаклун та сфера». Особливу увагу привертає роман   «11/22/63»:  22 листопада 1963 року – дата вбивства Джона Кеннеді. Пролунали три постріли  -  і світ змінився назавжди. Відважний гість із майбутнього спробує знайти відлюдькуватого дивака Лі Гаррі Освальда і завадити йому вбити президента. Та чи варто гратися з минулим ,яке повсякчас опирається намаганням його змінити ?

IMG-3e555eb27040eedebaba9422b21e9284-V

IMG-747b614bf35b0853649d55e997fd831b-V

IMG-eb400662dd1750790b3b1922bca4aec9-V