ЗНАЙОМТЕСЬ: НОВІ НАДХОДЖЕННЯ!

   460353_f3240 У грудні 2019 р. КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва” отримала  від інформаційного управління  Апарату Верховної Ради України 54 примірники нової літератури 2018 – 2019 років видання.

     Від титана вітчизняної літератури історична повість Івана Франка “Захар Беркут”. Було се 1241 року. За сивої давнини, коли ще люди були інакші, а земля  - могуніша. І жив         у той час славний ватажок вільних тухольців  – мудрий Захар Беркут…

  Роман українського письменника Ярослава Дегятяренка “Зраджений гетьман” розповідає про події  1658 року. Цар Олексій оголошує Україні війну. Лесько, намагаючись повернути кохання Олесі, дізнається, що аона вийшла заміж за іншого. З розбитим серцем  хлопець кидається у вир війни, чекаючи нагоди загинути як справжній воїн.

  Надія Гуменюк  -  українська поетеса, прозаїк та публіцист. У її творчому доробку  -  чотири десятки книжок, відзначених низкою престижних премій. Переможець багатьох конкурсів та рейтингів. Володар Гран-прі Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” Людські долі на тлі карколомних історичних подій, таємні товариства й міжнародні інт риги, злети й падіння, кохання і слава  – про це  все в її романі “Корона на одну ніч”.

Українська письменниця Дарина Гнатко в своєму романі “Душа окаянна” описує період початку ХVІІІ століття коли українські землі стогнали під владою московського  царя Петра. Лютий і жадібний піп Сава Красногляд змусить свою непокірну доньку Марту позбутися ненародженої дитини від молодого наймита та віддасть її за дружину старому батуринському полковнику.

   “Прокляте небо” роман української письменниці Наталії Довгопол. Середина ХVІІ століття. Київщина. У селі мірилом усього є фізична праця, будь-яка інша вважається хибою. Тому мати намагається позбутися Євки ще немовлям. Але щодо малої доля має свої плани.

   Роман Юрія Даценка “Пастка для різника” про таємничого незнайомця, прозваного у народі Джеком-різником, який одну за одною вбиває жінок легкої поведінки, щоразу дивним чином вислизаючи з рук поліції.

  Роман Анни Гороженко “Воля Ізабелли про любов, політику, пристрасті   і пригоди у      ХVIII столітті на українських землях. І в центрі всіх періпетій – русинська, а отже українська княгиня Ізабелла Любомирська з Волинського роду Чарторийських. Цю реальну жінку, надзвичайно заможну, відому на всю Європу сучасники називали “Блакитною маркизою”

 ”Танець недоумка” Іларіона Павлюка про космічного біолога Гіля, за плечима якого чимало військових операцій, який пережива не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розлучення, ще й висока ймовірність, що проявиться спадкова генетична хвороба…

  У романі відомого українського письменника Івана Багряного “Тигролови” розповідається про жахливі сторінки історії українського народу – сталінські репресії      30- рокув ХХ ст. Рекомендовано програмою загальноосвітньої школи з української літератури.

  Книга Генадія Харченка “Щоденник артилериста” розповідає про війну без пафосу, надриву і високих нот. Автор майже не вживає слово “герой”, не тому, що таких поряд з ним не було. Просто війна  -  важка робота.

   Роман американського письменника Тесса Герітсена “Грішна” про жорстоке вбивство молодої послушниці у місцевому монастирі. А незабаром стається ще одне вбивство у закинутому ресторані знайдено понівечене тіло невідомої жінки.

  Маргарет Етвуд  – канадська письменниця, літераурна критикиня, захисниця природи й феміністка. Її книжки вийшли друком у більш ніж 35 країнах світу. Її антиутопія “Оповідь

служниці” стала класикою сучасної літератури. Це водночас і феміністичний трактат і пересторога для майбутнього покоління.

   Англійський письменник  Джеффрі Арчер постать доволі неоднозначна. Він політик з оксфордською освітою, який кілька разів полишав політичну арену через скандали.. Він почав писати книжки, щоб хоч якось виправити своє матеріальне становище. Уже перший його роман став у США бестселером і дав змогу авторові розплатитися з боргами. В основі роману “Каїн і Авель” – протистояння двох яскравих особистостей. Проте, незважаючи на такі різні долі, Каїна і Авеля об’єднувала воля до життя і прагнення  в усьому бути першими. І врешті-решт провидіння  зіштовхнуло їх у нещадній боротьбі за владу і багатство.

    Трилер французького письменника Бернара Міньє “Заледенілий”  – перший з детекти вної серії про слідчого Серваза, яким захоплюється вся Франція.

  Також цікавою є серія любовних романів: Джоанна Линдсей  “Пленник моих желаний”, Марина Весенняя “Золушка для босса”, Таня Винк “Нет ничего сильнее любви”. Елена Сокол “Принц для Золушки”. Из серії Фатум “Дыхание инферно” та “Кровавая охота”.

зображення_viber_2019-12-03_12-11-33

зображення_viber_2019-12-03_12-11-37

зображення_viber_2019-12-03_12-11-59

зображення_viber_2019-12-03_12-12-04

зображення_viber_2019-12-03_12-12-08

зображення_viber_2019-12-03_12-12-14