Знайомтесь!!! Нові надходження літератури!!!

   460353_f3240 За червень 2022 року відділ комплектування та каталогізування документів підготував до передачі у фонд бібліотеки 150 примірників нової літератури, отриманої  від Українського Інституту Книги.

  Літературно-художнє видання авторів Яніни Соколової та Ольги Купріян «Я – Ніна». Це перша українська книга про публічну людину, яка пережила рак. Оповідь сповнена переживань, болю, кохання та сили. Вона про кожного з нас. Бо собою ми стаємо тільки тоді, коли втрачаємо.

   Повість української письменниці Марини Павленко «Щоденник закоханої ідіотки» починається з історії закоханості Галини Кіт із недорікуватої зустрічі у супермаркеті. Записана ця історія просто в нотатках її мобільного телефона.

    Роман Валентина Захабури «Ой, лише, або як не потрапити в халепу» – це повістина, яка познайомить вас із захопливими пригодами найкращих друзів Гришка та Ойки. Разом із ними ви відчуєте, що таке справжня дружба, відкриєте нове явище «стелетрус», підслухаєте змову татусів і побачите її наслідки – війну, яку оголосять матусі.

    «Север-на-Куті» третя книжка Насті Мельниченко Хрульського періоду. Ставши заручниками обставин, діти  знайомляться з дивакуватим власником 40 собак, який одержимий ідеєю знайти русалку.

    Книжка Насті Мельниченко «А тепер усе інакше» розповідає про те, як долати травматичні події підліткового віку, як пройти через надскладні ситуації і де знайти в собі сили та внутрішню підтримку, щоб жити далі.

  Сімейна сага в новелах «Майже ніколи не навпаки» визначної української письменниці Марії Матіос за майстерністю письма та глибокого викладу не поступається її знаменитій «Солодкій Дарусі», «Важить не час, а людина в обставинах часу» – цю свою тезу письменниця розкриває через драматичну історію кількох гуцульських родин часів Першої світової війни.

  Роман шведського письменника Фредеріка Бакмана «Ведмеже місто» про невелике містечко Байристад, що потопає в лісах, снігах та холоднечі. А ще й у безробітті й поступовому занепаді. Єдина його цінність – льодова арена, на якій щодня тренується дитяча та юнацька хокейні команди. – «Ведмеді з Байростада». Саме на плечі цих дітей та підлітків лягає майбутнє всього містечка.

  Роман англійського письменника Еріка Рікстеда «Дівчата, які нічого не кажуть» розпочинається з таємничого зникнення юної дівчини Меді Френк. Приватний детектив Рат, який сам виховує сімнадцятирічну небогу, одразу береться за справу. Трагічне минуле власної родини постійно переслідує його, а зниклі дівчата зі своїми секретами змушують усвідомити , що зло чатує в найнесподіваніших місцях.

   У книзі англійської письменниці Нільсен Сьюзен «Усі ми з молекул» йде мова про тринадцятирічного Стюарта – обдарованого підлітка з мега розвиненими розумовими здібностями, але в нього не все гаразд із соціальними навичками.

  Ця кумедна і чудернацька книжка німецької письменниці Гудрун Мебс «Бабуню! - гукає Фрідер» про спільне життя невгамовного п’ятирічного хлопчика Фрідера та його винахідливої бабусі зацікавить і малюків, і дорослих.

  Роман німецького письменника  В.Г.Зебальда  “Аустерліц», який багато критиків називають найвизначнішим  німецькомовним романом ХХI століття, вийшов друком у 2001 році, незадовго до трагічної смерті автора внаслідок автомобільної аварії. Цей роман або ж «прозову книжку невизначеного жанру», як називав його сам Зебальд, визначає не лише незвичний, лабіринтоподібний сюжет, який автор вибудовує з ретельністю павука, що плете свою павутину, а й особлива поетичність мови, яка перетворює цей твір на довжелезний вірш про пошуки втраченого дитинства. Неназваний оповідач знову й знов зустрічає залюбленого в європейські ландшафти та архітектуру загадкового самітника Жака Аустерліца, який розповідає йому про свої багатолітні намаганні розкрити таємницю власного походження.

 Книга Сергія Святенка «50 уроків англійської. Говоримо без помилок, ок?» допоможе вам говорити англійською правильно і красиво. На її сторінках на вас чекають прості й зрозумілі пояснення найскладніших моментів, у яких україномовні найчастіше припускаються помилок.

    У курсі лекцій з історії України, прочитаних професором Миколою Дорошком в інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка подане авторське бачення основних подій історії України від найдавніших часів до відновлення незалежної держави у 1991 році.   

IMG-8d5c60b2e55dd30edcebaddd40363e76-V

IMG-c9958c733ee7ebb1a53422995c13bc79-V

IMG-b1a15143d5835fea049ca91bafe7a6e0-V

IMG-d4079ccf4f4d9b0895dd5aca9c1b20c2-V