ЗНАЙОМТЕСЬ!!! НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ЗА ЧЕРВЕНЬ 2021 РОКУ

     460353_f3240 За червень 2021 року відділ комплектування фондів та каталогізування документів отримав  від інформаційного Апарату Верховної Ради України 29 примірників нової літератури, а також підготував  та передав у  структурні підрозділи 200 примірників нової літератури, яка надійшла від  Українського інституту Книги.

     Роман українського письменника Андрія Кокотюхи «Розбите дзеркало» про дівчину Лору Кочубей, яка не любить відряджень, тож не збиралася затримуватися в Чернігові. Розбереться із проблемною нерухомістю швидко, гадала вона. Але все пішло не так після раптової смерті конкурента. Тіло молодого юриста знайшли перед розбитим дзеркалом…

  «Цвіте терен» роман  української письменниці Оксани Кір’ян. Головна героїня Люба незчулася, як стала самотньою жінкою в розкішній квартирі. Колись – показна донька генерала, розумна та цілеспрямована, вона бачила весь світ біля свої ніг. А тепер  -  пустка.

   «Просто гра» роман української письменниці Світлани Талан  в якому йде мова про простого автослюсаря Іллю. Що він може дати доньці заможного підприємця? Кохання? Звучить романтично, але без фінансової підтримки ця казка швидко скінчиться. Щоб розпочати свій бізнес Ілля наважується попросити грошей у кримінального авторитета на призвисько Латиш.

 Роман Галини Цикіної «Остання крапля» про Вероніку, яка протаранила паркан сусіда та очікувала на крики й вимагання компенсації. Але найгіршим виявилося не це. У чужому дворі вона натрапляє  на труп жінки – старої Антоніни.

 Далекий Схід. Владивосток, 1918 рік. Революція зламала та перемолола тисячі життів. Але Тетяні вона подарувала зустріч з Андрієм. Донька заможного купця і більшовик  – це кохання було приречене. Про це йде мова у романі Максима Бутченка «Жінка в темряві. Зелений клин.»

  «Три лини для Марії» Сергія Осоки – це збірник новел. Кожна новела автора – то маленька велика історія простої людини, яку важливо, ніхто б і не помітив на цій землі, якби не уважний майстер слова. Бо він не просто пише, а створює кількома мазками тривимірну картину людського життя.

   Роман Сергія Майдукова «Жестокая справедливость» про бізнесмена Маркова, який вирішує простежити за своєю дружиною. Для цього він наймає Лагутіна, справжнього профі й невидимці.. Під час стеження той стає свідком убивства дружини Маркова.

  Заключна частина трилогії (раніше вийшли книги «Маеста» та «Доміна») популярної   британської письменниц3і Л.С.Хілтон про честолюбиву авантюристку Джудіт Решлі, що змінила ім.’я  Елізабет Терлінк. Героїню шантажують, і аби зберегти життя вона змушена брати участь у підробці та підготовці до продажу на аукціоні картини, що нібито намалював Гоген.

  Роберт Луїс Стівенсон – відомий англійський письменник і поет, класик неоромантизму й автор пригодницьких романів і повістей увійшов в історію світової літератури як тонкий стиліст і майстер психологічного портрету. «Химерна пригода з доктором Джекілом і містером Хайдом» – готична повість Стівенсона, традиційне переосмислення теми двійництва в людині.

  Роман англійської письменниці Дафни дю Мор’є «Ребекка». Вона вийшла заміж за багатого англійського аристократа Максиміліана де Вінтера. Але тінь його колишньої дружини нависла над її життям

     «Закоханий привид» – роман французького письменника Марка Леві. «Можливо, ви вважатимете мене божевільним, однак покійний батько розмовляє зі мною.Я бачу його привид, і це не галюцинації. Батьків привид з’явився з дивним проханням: допомогти йому віднайти спокій по той бік життя.. Для цього я маю викрасти прах його коханої Камілли, яку навіть не знаю, щоб поєднати їх назавжди».

     Юстейн Гордер автор  загальновідомих у Норвегії та у всьому світі книг «Світ Софії», «Лист Флорії Емілії до Аврелія Августина», «Різдвяна містерія», «Донька директора цирку». Юстейн Гордер є лауреатом багатьох престижних міжнародних літературних премій.

  «Глиняні ноги» -третій роман англійського письменника Террі Пратчетта із циклу «Варта» серії «Дивосвіт», а «Пані та панове» четвертий  тієї ж серії. Міська варта розпочинає нове розслідування! Правителя Ветінарі намагаються отруїти.

   Роман «Бентежні» норвезької письменниці Ліни Ульман   – історія її дитячої прив’язаності, підліткової незграбності та спроб знайти своє місце у чіткому, розписаному до хвилини батьківському світі.

  Подарункове видання «Тигр у криниці»  – третя частина тетралогії «Таємниця Садді Локгарт» англійського письменника Філіпа Пулмана.

    Цікава серія  книжок    «Знамениті українці Ростислава Коломійця «Марко Кропивницький» про фундатора українського професійного театру, «Остап Вишня» -      неперевершений майстер сатиричної прози, письменник від народу і для народу, «Микола Хвильвий»  - поет, письменник, публіцист, громадський діяч, що став  однією із найбільш знакових постатей доби «розстріляного відродження», «Микола Бажан». В історію української культури він увійшов як видатний поет, перекладач, громадський діяч і вчений. «Ліна Костенко» – видатна українська письменниця, лауреат багатьох премій і відзнак, представляє покоління «шістдесятників». Та ще багато інших видатних діячів української культури

    Наталя Гуменюк  -  українська журналістка, голова ГО «Громадське телебачення», спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. ЇЇ книга «Загублений острів», який ми втратили, про півострів, який став островом, і про людей, що залишилися на ньому.

   «Діти папороті» Мирослава Дочинця  це книга – про жало війни в серці, про любов і кохання, про муки і радість творчості та служіння науці, про Дім, у якому живе душа, про мову птахів, про дикі черешні, прадавні, як світ, трави і вино першого тиску..

 У томі «Планета полин»  зібрані найважливіші есеї Оксани Забужко останніх двох десятиліть, присвячені постатям і подіям, які авторка вважає культурно  знаковими для сьогоднішньої      епохи кризи гуманізму «Жіночі»,  «чоловічі» й «колективні», всі ці портрети об’єднує глибоко особисте переживання авторкою біжучої історії, в яку вона вписує своїх героїв.

  До рук головного героя гостросюжетного роману Андрія Куркова «Добрий ангел смерті» Миколи Сотникова потрапляють якісь таємничі документи. Ховаючись від людей, які будь що хочуть їми заволодіти, він вирущає в подорож до Каспійського моря. Поїздка виявляється дуже ризикованою і кардинально змінює життя героя.

  «Львів. Кава. Любов», «Львів. Спогади.;Кохання», «Львів.Шоколад»,Кам’яниці» ці книги –збірка щемливих оповідань найкращих українських авторів про Львів, про місто, яке хтось знає і любить, а хтось тільки відкриває для себе.

  «Битва життя» і «Одержимий та угода з привидом» – повісті, що завершують цикл різдвяних історій» Чарльза Діккенса.

  «Заплутане павутиння»  – одна з небагатьох книг для дорослих, написаних легендарною канадською письменницею Люсі Мод Монтгомері (1874 – 1942), яка понад століття    користується величезним успіхом у всьому світі. Пропонований роман не менш цікавий і захопливий, він сповнений надзвичайної інтриги та водночас розповідає про життя яке воно є, коли трагічне і комічне завжди опиняються поряд. Роман «Енн із Інглесайду видано в 1939 році. Це шоста книжка    із цикла про Енн у чудовому українському перекладі Анни Вовченко.

    «Жінка не варта уваги» і «Віяло леді Віндермір соціально-побутові комедії, що стали гострою сатирою на тогочасне суспільство і ще за життя принесли славу автору Оскару Вайльду, як визначному майстру парадоксу. За блискучою дотепністю автора прихована глибина порушених проблем.

  Роман «Переконання» належить до золотої класики світової літератури та є одним із найбільш автобіографІчних творів Джейн Остін (1775-1817) Головна героїня роману Анна Еліот багато в чому схожа на авторку, а розповідь про її кохання дуже нагадує власну історію письменниці.

   Лора Маршалл  – популярна британська письменниця, її романи неодноразово потрапляли до коротких списків престижних міжнародних премій. Це почалося ще в школі. До класу Луїзи прийшла загадкова і потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь і вони стали подругами. А потім сталося дещо, про що хотілося б ніколи не згадувати…

  Цікавий психологічний роман    «Ідеальна мати»  Еммі     Моллой. В цьому романі порушено проблеми сучасного материнства. У центрі уваги – долі жінок.

IMG-f819dbc19cdebd814b1703c58ebcffb3-V

IMG-8535099da4158c2416f02916bfbda120-V

IMG-aca4825041f9332fa0d15e87b3a60040-V

IMG-d781d8c838bfca663f8899e34a1ff8d0-V

IMG-3b368fdbe456e891473660df738d9ba3-V

IMG-e47ce952f2707174b05d306bb72d26bb-V

IMG-2338ccc63b4ba7ff3183a9eaf0224baa-V