Здоров’я – перша сходинка до щастя

IMG_0289Матеріал поданий без змін

Здоров’я – найдорожчий  скарб людини. Це сила, успіх,краса, багатство, щастя та доля, справжня радість життя кожного з нас. Весь секрет продовження життя полягає в тому, що берегти здоров’я потрібно ще з дитинства.  А в  юнацькому віці потрібно робити вибір, визначати важливі форми життєдіяльності, дбати про свій фізичний розвиток. 

Це було темою  Дня здоров’я «Здоров’я – перша сходинка  до щастя»,проведеного в  Ставищенській центральній районній бібліотеці для читачів учнів10-х класів  Ставищенського НВК№2.На захід були запрошені голова ДЮСШ  Ставищенської РОВФСТ  «Колос» Дзисюк С.В., тренер місцевого спортивного клубу «Бункер» Коляда В.М.,  тренер з боксу ДЮСШ Ставищенської РОВФСТ «Колос» Самар І.Д. 

Дзисюк С.В.у своєму виступі наголосив про важливе значення спорту та фізичної підготовки в житті підлітків, відмітив переваги здорового способу життя,розповів про вихованців клубів та секцій  Ставищенської ДЮСШ, про їх здобутки та перемоги. Про один з видів спорту – бокс та своїх вихованців розповіли присутнім тренери Коляда В.М. та Самар І.Д. Цікаво та жваво пройшло спілкування  старшокласників з юними спортсменами-боксерами: Чернишовою Юлією,Романченко Мариною,Натикан Маргаритою,Котельнік Тарасом,Репетським Олександром. Спортсмени  розповіли  про своє захоплення боксом, тренування,про успішні бої та перемоги у спортивних турнірах та чемпіонатах по боксу.

Огляд книг виставки – поради «Мистецтво бути здоровим» провела бібліотекар О.І.Дишлюк. Учні провели флешмоб «Афоризми видатних людей світу про здоровий спосіб життя». До заходу методичним відділом Ставищенської центральної районної   бібліотеки  виготовлено буклет «Молодь обирає життя».

IMG_0257

IMG_0286

IMG_0250

IMG_0258

IMG_0268

IMG_0249