Запрошуємо на оригінальну виставку карт!

85_yearsДо Обласної краєзнавчої акції “Бібліотека: день за днем”

5 травня в приміщенні Красятицької селищної бібліотеки  відкрилася виставка копій оригінальних карт «Київщина на картах ХVІ-ХІХ століття», яка присвячена 85-річчю утворення Київської області. Виставку, яка триватиме до 18 травня, презентує Державний архів Київської області. У відкритті виставки взяли участь керівники району, працівники місцевих установ та організацій.

Експозиція виставки складається із декількох розділів : дворянські садиби; церковні та монастирські володіння; села, селища, містечка; повіти; намісництво і губернія. Всього в колекції нараховується 3197 одиниць зберігання. Документи колекції датовані 1782-1919рр.

Громаді вперше представлено ці карти. На них в історико-картографічному аспекті подається розвиток Київщини, як одного з головних регіонів тогочасної України. Поштова карта Київського намісництва з позначенням поштових доріг (1781-1797рр.) із фондів Державного архіву Київської області внесена до Державного реєстру національного культурного надбання України як унікальний документ.

Тож запрошуємо всіх бажаючих наблизитися до цікавих історичних витоків!

DSCF7191 DSCF7196                    DSCF7194    DSCF7205

DSCF7190