Завершено Всеукраїнське соцдослідження “Сучасна молодь у стилі української незалежності”

1

До 30-річчя з Дня Незалежності України

#Наша_незалежність

Україна відновила свою незалежність 30 років тому. Сучасна молодь – це ровесники Незалежності, й ті, хто дещо молодші; а також ті, хто брав участь, або був свідком двох революцій української модерної історії (Помаранчевої та Революції Гідності), і ті, хто під час цих подій був ще дитиною.

За умови належної підтримки духовного, інтелектуального та фізичного потенціалу такий потужний людський ресурс, як сучасна молодь, є запорукою досягнення високого рівня економічного, політичного, суспільного розвитку в цілому. Тож Київська обласна бібліотека провела на своїй базі та серед бібліотек Київщини дослідження аспектів сучасного молодіжного життя в стилі української незалежності. Всеукраїнське соціологічне дослідження “Сучасна молодь у стилі української незалежності” ініційоване  Державною бібліотекою України для юнацтва.

У дослідженні прийняли участь 17 Об’єднаних територіальних громад та 2,5 тисячі респондентів віком від 14 до 35 років.

          Метою дослідження був моніторинг думки сучасної молоді щодо важливих для них сфер життя у стилі української незалежності. Ставлення молоді до нинішніх умов життя в незалежній Україні, можливості для самореалізації, ідеї, погляди щодо покращення умов у власній країні.

Завдання дослідження складались з п’яти пунктів, а саме:

1.    З’ясувати ставлення молоді до умов соціально ̶ економічного життя;

2.    Визначити рівень задоволення умовами для професійного розвитку та життя сучасної молоді в Україні;

3.    Виявити пріорітетні сфери та основні проблеми молоді, які потребують найбільше уваги держави;

4.    З’ясувати бачення молоді щодо покращення загальноосвітнього розвитку, потреб у дозвіллі, отриманні якісної інформації;

5.    Визначити рівень зацікавленості сучасної молоді змінювати, вдосконалювати державу.

Ознайомитися з результатами та висновками.