ЖИТТЯ ГУМОРОМ БАГАТЕ

20210630_144622Рубрика “Бібліотеки Київщини”

Матеріал поданий без змін

1 липня 2021 року свій 75-річний ювілей святкує Валентина Спиридонівна Козак – українська поетеса, сатирик, перекладач, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України.  Народилася письменниця  у с. Нові Безрадичі Обухівського р-ну на Київщині. Вірші почала писати з дитинства, друкувала їх у місцевій пресі. Ще ученицею 6-го класу на республіканській нараді юнкорів прочитала свої перші вірші перед поетом-земляком  Андрієм  Малишком, який тепло підтримав ці поетичні спроби.

Валентина Спиридонівна – авторка збірок поезій «Сурми серця», «Чисті роси», «Поклик літа», «Кобзарівна», «За Україну молюсь», книжок сатири «Ще сміються в Україні» та «Ваше сміхородіє», книжок для дітей «Де росте пшоно?», «Алфавіт-садоцвіт», «Пригоди Мишенятка у пошуках зернятка», «Барвінок на три голоси» та фольклорних видань.
Її твори перекладалися російською, білоруською, молдовською, кабардинською та балкарською мовами. Вона – лауреат обласної молодіжної літературної премії ім. М. Трублаїні, літературної премії ім. С. Руданського та Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сатири та гумору «Київ-92».

До 75-річчя від дня народження відомої землячки  в Обухівській центральній публічній бібліотеці для дорослих Обухівської міської ради оформлена викладка – персоналія «Життя гумором багате», біля якої працівниками бібліотеки проводяться бесіди – інформації да надаються біографічні довідки.                                                                                                 Творчого Вам натхнення, Валентино Спиридонівно і довгих років життя!

   Л.Храпач – завідуюча Обухівською центральною публічною бібліотекою для

                   дорослих  Обухівської міської ради

20210630_141034