Другий блок занять з циклу “Для молодих та разом з молодими!”

315-16 червня 2021р. на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» пройшов другий блок чергового тематичного заняття «Інформаційні технології  в бібліотеці» у рамках навчального проекту «Для молодих та разом з молодими». За два дні у навчанні взяли участь 14 працівників публічних бібліотек з 13-ти територіальних громад Київської області: Гребінківської селищної ТГ, Калинівської селищної ТГ Фастівського району, Зазимської селищної ТГ, Калинівської селищної ТГ Броварського р-ну, Української міської ТГ, Козинської селищної ТГ, Коцюбинської селищної ТГ, Немішаївської селищної ТГ, Гостомельської селищної ТГ,  Димерської селищної ТГ, Пірнівської сільської ТГ, Кожанської селищної ТГ, Борщагівської сільської ТГ.

У заході взяла участь Валентина ГОНТАРУК, головний спеціаліст управління культури Київської облдержадміністрації з консультацією «Сучасні тенденції розвитку публічних бібліотек», під час якої піднімалися питання установчих документів бібліотечних закладів, формування мережі бібліотек Київської області в умовах децентралізації, та можливості розвитку публічних бібліотек у сучасних умовах.

З консультаціями «Етика електронного листування»,  і «Діяльність бібліотеки в умовах децентралізації» виступили Тетяна ВАСИЛЬКЕВИЧ, заступник директора з науково-методичної роботи та Олена ШМІДТ, завідувач відділу обслуговування користувачів.

Основним завданням заходу були практичні заняття, які проводила Наталія КЛІМЕНКО, завідувач науково-методичного відділу. Вони містять два навчальних блоки: «Початковий рівень Windows» і «Основи роботи з Microsoft Office: Word, Excell».

Завідувач відділу комплектування, ЯВОРСЬКА Ніна Володимирівна  проконсультувала з питань комплектування та подарувала присутнім книги.

Технічними помічниками заходу та фотокореспондентами виступили завідувач інформаційно-бібліографічного відділу СОКОЛОВСЬКА Людмила, та провідний методист бібліотеки БОЙЧЕНКО Тетяна.

У ході занять було створено три електронні поштові скриньки для офіційного користування бібліотеками. Це Хоцьківська сільська бібліотека Циблівської ОТГ, Гребінківська б-ка для дітей Гребінківської ОТГ, бібліотека села Приліси Кожанської ОТГ.

Всі слухачі отримають навчальні матеріали курсу електронним розсиланням. Курс обов’язково матиме своє продовження у нових темах. Слідкуйте за новинами!

Світлини з заходу:

Компл2 Компл1Все2 изображение_viber_2021-06-16_14-30-20 Лена1Таня ТИ1 Я4-750общ2-75019 18 1520 17 167-750 9