До уваги бібліотек Київщини!

main-logoНа виконання листа від 19. 01.2021 р. № 125∕01-11 Управління культури Київської обласної державної адміністрації повідомляємо, що у рамках Міжнародного проекту «ЕКОКУЛЬТУРА» стартує Міжнародний конкурс екоплаката! Запрошується талановита, відповідальна молодь Київщини! Деталі про Конкурс читайте у офіційному листі за активним посиланням.

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва», згідно плану роботи щорічно приділяє увагу екологічному вихованню молоді і юнацтва, та надає методичну допомогу працівникам бібліотек, що обслуговують юнацтво Київської області.

Зокрема, бібліотекою підготовано:

Zemlyane-212x300Земляни : інформаційно-методичні матеріали: до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища / уклад. Л. О. Соколовська; КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2018. – 49 с Видання містить інформацію з різних питань охорони навколишнього середовища. Розглянуто екологічні проблеми світу і України спричинені антропогенним впливом людини на природу, та можливі шляхи їх вирішення, як на державному рівні так і просто зміна повсякденних звичок. В методичній частині надано інформацію про міжнародні та українські екологічні організації, он-лайн мапи з місцями де приймають втор-сировину, та список фільмів про екологію. Видання містить, за даною темою, рекомендаційні списки літератури та статей у періодичних виданнях наявних у фондах бібліотеки. Видання адресоване бібліотечним працівникам, викладачам, вчителям, студентам та всім небайдужим до майбутнього людства на планеті Земля.

Тур-стеж-Київщини-211x300Туристичними стежками Київщини: інформаційно-краєзнавчі матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2017. – 50 с. Інформаційно-краєзнавчі матеріали створені згідно плану заходів «До 85-річчя утворення Київської області». Містять інформацію по туристичним ресурсам Київщини загалом, та окремо по кожному району, місту обласного та районного значення. Інформація буде корисною для бібліотекарів, вчителів, учнівства та студентства, туристів.

Зірка-полин-213x300“Зірка Полин” : до вшанування 30-річчя Чорнобильської катастрофи : інформаційно-бібліографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко] ;  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. –  27 с. Інформаційно-бібліографічні матеріали із циклу заходів «Тридцята палає весна» містять тексти урядових документів стосовно вшанування на офіційному рівні 30-х роковин Чорнобильської катастрофи; інформують  про події, що сталися 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС та іх наслідки. Бібліографічна частина представляє перелік рекомендованої літератури.

До-Київщини-на-гостину«До Київщини на гостину»: інформаційно-краєзнавчий екскурс / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2015. – 30 с. Інформаційно-краєзнавчий екскурс Київщиною, складений для широкого кола читачів. Містить інформацію про цікаві місця Київської області, що буде цікавою як для туристів, так і для жителів області.

Безымянный-202x300Світ Джеймса Герріота : до 100-річчя британського письменника і ветеринара Джеймса Герріота та до Року англійської мови в Україні : біобібліографічна довідка / уклад. Н. О. Кліменко; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2016. – 20 с.  Біобібліографічна довідка містить біографію та бібліографію простого британського ветеринара, який став всесвітньо відомим, завдяки своїм автобіографічним книгам про тварин, роботу британських ветеринарів та величну красу природи Великої Британії. Видання містить інформацію про порядок написання та виходу книг, фільмографію, вшанування пам’яті та музей письменника в Північному Йоркширі, який носить назву «Світ Джеймса Герріота».

ТопонимыТопоніми та гідроніми Києва: історико-краєзнавча довідка / [уклад. Н. О. Кліменко]; Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2015. – 73 с. Видання містить історичну розвідку про старовинні назви місцевості, які збереглися до сьогодні. Бібліографічна частина представляє читачеві перелік літератури, яка є у фондах Київської обласної бібліотеки для юнацтва. Розраховано на широке коло читачів. 

2104_01-215x300Живе обличчя рідної землі: інформаційно-бібліографічні матеріали / [уклад. Н. О. Кліменко];  Київська обласна бібліотека для юнацтва. – К., 2013. – 56 с.Видання включає рекомендаційний список літератури, що міститься у Київській обласній бібліотеці для юнацтва, на тему екології та здорового способу життя (з фото). Також довідка містить сценарій  «Головні екологічні проблеми Київщини».Розраховано на широке коло читачів: учнівство, студентство, працівників культури та освіти.

З роботами можна ознайомитись на сторінці сайту Методична робота – Видавнича діяльність.