До обласної краєзнавчої акції “Бібліотека: день за днем”

Фото до Дня інформаціїРайонні та міські ЦБС Київської області активно беруть участь в Обласній краєзнавчій акції «Бібліотека: день за днем». 23 лютого в Білоцерківській центральній районній бібліотеці пройшов День інформації «Київщина – душа народу», приурочений до 85-річчя утворення Київської області. Для дорослих користувачів було проведено краєзнавчу годину «Київщина – колиска української державності».

Ведуча заходу, бібліотекар Т.В. Шишка, підкреслила, що наша земля має не лише славне минуле, але й сучасну історію, адже багато уродженців Київщини збагатили своїми талантами і працею не лише вітчизняну, а світову культуру. І сьогодні вони – одне з найбільших, найцінніших її багатств. 

Друга частина зустрічі була присвячена творчості письменників-краян, відзначених обласною літературною премією ім. Григорія Косинки: Н.П. Опанасенко, А.Д. Гудими, А.І. Гая, Г.С. Гай, В.І. Дідківського. Активна користувачка Г.С. Сполович вдало доповнила виступ ведучої цікавими фактами з біографії А.Д. Гудими. Учасники заходу Т.О. Розора, В.Д. Орлова, Л.А. Щербенко, Л.М. Мовчан, О.П. Денисюк натхненно декламували поезію лауреатів. 

Також у читальному залі було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Київщина – серце України, наша слава, гордість і краса», біля якої упродовж дня здійснювалися експрес-огляди видань, та організовано бібліомікс для підлітків «Земля по обидва береги Дніпра».