Доброго вечора, ми з України!

7fecc5e9b0d6a1d2d4848566ca8fa677Найвідоміший тепер трек в Україні та за її межами та найвідоміша фраза, яку часто використовує голова Миколаївської ОДА Віталій Кім у своїх зверненнях придуманий двома українськими діджеями PROBASS ∆ HARDI, реліз якого відбувся у жовтні 2021 року.

Це також неофіційне військове привітання в Україні, що стало популярним після російського вторгнення в Україну у 2022 році. Трек вийшов на 8 місце в українському чарті Apple Music у березні 2022 року. Його творці DJ ProBass (Артем Ткаченко) та DJ Hardi (Максим Мокренко) з Кременчука.

Трек отримав популярність у TikTok, де було створено понад 230 тис. відео з використанням треку. Також пісня набрала десятки мільйонів переглядів у різних варіаціях в інтернеті. Саму фразу в треку промовляє Марко Галаневич з популярного українського гурту «ДахаБраха».

Основною текстовою фразою треку, «Доброго вечора, ми з України» розпочинає свої відеозвернення не тільки голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім, а також Збройні сили Україниміністр оборони Резніков, журналісти. Зі слів виконавців треку, він лунає у багатьох бомбосховищах України та підіймає дух українців.

1200_0_1647366169-65291200Регулярне використання фрази, без додаткових перекладів ввело її у вжиток й за кордоном. На сесії Кременчуцької міської ради 15 березня 2022 року міський голова Кременчука Віталій Малецький вручив відзнаки авторам треку «Доброго вечора, ми з України». Артем Ткаченко (DJ ProBass) — нагрудний знак «За заслуги перед містом», Максим Мокренко (DJ Hardi) — нагрудний знак та Подяку міського голови Кременчука/.

Джерело