#День_Святого_Валентина_у_бібліотеці

IMG_5957Рубрика “Бібліотеки Київщини”
Матеріал поданий без змін
З досвіду роботи Ставищенської публічної бібліотеки
У наші серця завітало найдивовижніше і найпрекрасніше свято кохання – відомий усім День Святого Валентина. Існує легенда, що День закоханих почали святкувати саме 14 лютого, оскільки приблизно тоді починався шлюбний сезон у птахів. Люди вірили, що шлюб, укладений цього дня, буде міцним і щасливим. Тема свята, проведеного у Ставищенській публічній бібліотеці – “Лебедина вірність на полотні, у поезії та пісні”.
Ведучі свята Ольга Дишлюк і Катерина Федорова ознайомили присутніх з творчістю місцевих майстрів та поетів, що представили свої роботи на виставці “Лебедина вірність”.
Гості із захопленням розглядали вишиті картини та серветки із зображенням лебедів О.Пєтухової, О. Деруги, І. Коберник, В. Кошової, Н.Шушківської, Н. Черкас, Н. Жагаляк, Л.Губської.
Вироби із повітряного пластилину та глини, малюнки, виробили учні дитячої школи мистецтв: Мейта Поліна , Артемовець Олександра , Тропотяга Анастасія, Троцінська Катерина , Деруга Соломія, Гневуш Мирослава , Мандрика Анна , Брунцвик Дар’я , Лужецький Руслан .
Про створення картини та фігурок “Лебеді кохання” у стилі оригамі розповів Єгор Демченко .
Литвинець Леонід Іванович представив власне ескіз – панно “Лебеді над ставом”.
Запрошені дівчата та юнаки активно прийняли участь у вікторинах, присвячених коханню та ознайомились із літературою виставки-інсталяції “Книги про любов , яка перемагає все!” .
Ірина Кравчук , Ярослава Андрійчук , Катерина Федорова та Денис Петришин дарували музичні та поетичні вітання .
Виставка “Лебедина вірність” буде діяти до 24 лютого. Запрошуємо усіх бажаючих до Ставищенської публічної бібліотеки.
директор ЦБС
Олена Петухова
IMG_6055
IMG_6024
IMG_6041
IMG_5973
IMG_5963
IMG_5961
IMG_5960
IMG_5958
IMG_5959