День вишиванки

97997927_146770376908469_5040327121822547968_nКОБЮ – 40 років. Акція “З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці”

Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи Іванківської РЦБС

 

Я рідний край та мову солов’їну
У вишивку свою вплела, в нитки.
Я прославляю рідну Україну,
Яскраві вишиваючи квітки.

О. Вишневська

Всесвітній день вишиванки відзначають в третій четвер травня. Цьогоріч він припав на 21 травня і проходить під гаслом «День вишиванки – День родоводу». Це чудове свято, покликане зберегти споконвічні традиції українського народу. Вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

У День вишиванки український традиційний одяг надягають усе більше людей не лише в нашій країні, а й по всьому світу. Не залишились осторонь свята і бібліотеки Іванківської ЦБС та взяли активну участь в онлайн акціях та флешмобах.

В знак єдності та підтримки одне одного  бібліотекарі одягнули вишиванки та привітали всіх зі святом.

https://bit.ly/3ghlZyF

Бібліотеки сіл: Обуховичі, Розважів , Феневичі, Кухарі, Запрудка , Сукачі, Коленці, Сидоровичі, Кропивня, Димарка, Піски, Олива, Горностайпіль, Дитятки та районна бібліотека для дітей Іванківської ЦБС долучилися до акції від КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» «Вишиванка у моєму серці». Переглянути фото та відео всіх учасників акції можна на сторінці Іванківської ЦБС в соціальній мережі «Фейсбук» під хештегом  #вишиванкаумоємусерці .  

https://bit.ly/3cYSdNh

Бібліотека-філіал №2 с. Розважів до Всесвітнього дня вишиванки започаткувала акцію «Парад чарівних вишиванок».  До неї приєднались також бібліотеки сіл: Обуховичі, Розважів , Феневичі, Кухарі, Прибірськ, Шпилі,Термахівка, Запрудка , Сукачі, Макарівка, Коленці, Сидоровичі, Старі Соколи, Заруддя, Димарка, Станішівка, Піски, Варівськ, Пироговичі, Олива, Мала Макарівка, Олізарівка, Нові Макалевичі, Горностпйпіль, Страхолісся, Зорин. Учасники акції презентували свої фото та відео у вишиванках на сторінках своїх бібліотек , сторінці Іванківської ЦБС у соціальній мережі «Фейсбук» з хештегом  #ялюблювишиванку    

https://bit.ly/2WYSV7A

Читачка Запрудської бібліотеки-філіалу №11 Сидоренко Оксана долучилась до онлайн -флешмобу #ДеньВишиванки #VyshyvankaDay від Світового конґресу українців (СКУ) .

Центральна районна бібліотека на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» оголосила конкурс до #ДняВишиванки на найкраще фото у вишиванці. 

Бібліотекар Сидоровицької  бібліотеки-філії №17 Тетяна Мухоїд  пропонує онлайн-презентацію своїх вишитих робіт .

https://bit.ly/2ZuV0tw

В бібліотеці-філії №6 с. Прибірськ влаштовано виставку інсталяцію «Вишиванка в добрий час, хай єднає усіх нас», з якою читачі зможуть познайомитися після карантину.

https://bit.ly/3bZ4srQ

Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Людмила Яковенко

бібліограф ЦРБ

97828878_146770410241799_5689217566950555648_n