ДАРУЄМО ЛЮДЯМ МУДРІСТЬ КНИГ

20220930_152405Київщині – 90

Обласний краєзнавчо-бібліотечний марафон “Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини”

Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека – це справжня скарбниця, це храм, де завжди народ зберігав духовність, знання та мудрість. У давнину бібліотеку називали «Дім життя», «Притулок мудрості», «Аптека для душі». Щоб ви не робили, чим би ви не займалися, вам завжди буде потрібен розумний і вірний помічник – книга. Адже книга дивовижний скарб людства. Саме крізь книгу ми пізнаємо світ, мандруємо світом, робимо цей світ краще. Мудрість, укладена в її обіймах, окриляє кожну людину.

 Нажаль цьогоріч наше свято з присмаком гіркоти. Ми  відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек у важкий та визначальний час для долі нашої держави. Безпідставна збройна агресія принесла на нашу землю горе, біль, великі втрати, але водночас об’єднала нас  та дала віру, що ми разом зможемо все подолати та досягти Перемоги!

 Працівники Обухівської центральної публічної бібліотеки до свята  підготували книжкову виставку калейдоскоп «Даруємо людям мудрість книг», біля якої кожен читач зміг зробити селфі, а також для користувачів бібліотеки зробили дегустацію літературних новинок сучасних українських авторів.

Вперед, до Перемоги!

Л.Храпач – завідуюча Обухівською центральною публічною

                     бібліотекою Обухівської міської ради 

20220930_152638

20221004_104452