Дайджест від Українського інституту книги

TbqYDOlBCAВітання!

Ділимося з вами актуальними новинами Українського інституту книги! 

Нещодавно МКІП затвердило перелік книг, які придбаватимуться для бібліотечних закупівель. Перелік можна подивитися тут. Наразі ведуться перемовини з видавцями і вже до кінця року новинки потраплять у бібліотеки!

Український інститут книги даватиме гранти суб’єктам видавничої справи! Приймання заявок тривало до 16 листопада, і ми отримали їх аж 96 із всієї України! Детальніше про порядок надання грантів — тут

У нас завершується перший “сезон” програми Translate Ukraine! Ми отримали 54 заявки і наразі маємо у офісі 12 перекладених книжок українських авторів. Чекаємо ще!

20 листопада Український інститут книги провів секторальний модуль форуму Creative Ukraine 2020 — “Книжкова екосистема у часи змін: дослідження і рішення”. Подивитися запис — тут

УІК опублікував результати всеукраїнського соціологічного дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання». З документом можна ознайомитися за посиланням.

У дослідженні взяло участь 3900 осіб, а саме 2100 дорослих та 1800 дітей. Зокрема було проведено вісім фокус-груп з дорослими респондентами 18-59 років та 16 фокус груп з дітьми 6-17 років. Респонденти надали відповіді на 44 питання, що якомога ширше охоплюють книжкову тематику.

Джерело