Гріх непростимий – Чорнобиль

 Матеріал подa7f1ecb-chornobil633аний без змін

У Ірпінській центральній міській бібліотеці 26 квітня відбувся екологічний роздум «Гріх непростимий – Чорнобиль», присвячений подіям на ЧАЕС 1986-го року.

Розпочала захід бібліотекар Смікова Віра Миколаївна, вона розповіла присутнім, про події 33-річної давнини. Детальніше зупинилася на постатях героїв-пожежників, які прийняли на себе найжорстокіший удар, пожежу на 4 блоці атомної станції. Познайомила присутніх з біографією Героя Радянського союзу Правика Володимира Павловича, який очолив гасіння пожежі в ту фатальну ніч. Родину Правика В.П. було переселенодо Ірпеня, а його іменем названо парк.

На зустріч було запрошено письменника Есаулова Олександра Юрійовича, який в минулому був заступником мера міста Прип’ять і був безпосереднім свідком тих трагічних подій. Гість продемонстрував присутнім відеопрезентацію про аварію на ЧАЕС, показав фотографії рідного міста до і після аварії, прочитав власні поезії. Також письменник запропонував для ознайомлення відвідувачам, учням Ірпінської ЗОШ № 17 та всім охочим свої книги, присвячені даній тематиці.

Директор Ірпінської ЦБС Циганенко Олена Єгорівна подякувала гостю та наголосила на необхідності пам’ятати про тогочасні події та героїв, які відділи свої здоров’я та життя заради майбутніх поколінь.

SAM_8223

SAM_8219

SAM_8228

SAM_8249

SAM_8279

SAM_8269

SAM_8287

SAM_8292