В Україні наша доля й воля

 20220825_10383690 років Київщині

Обласний бібліотечний марафон «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини»

Матеріал поданий без змін

З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки     Обухівської міської ради

У минулому, 2021 – му році, наша країна відзначала ювілей своєї незалежності – 30 років. Цього року ми відзначаємо 31 рік з того моменту, як Україна зняла з себе кайдани залежності від Союзу і стала вільною державою. 

Історія нашої держави – це шлях, на якому кожна подія – це крок до мрії. Нам випала довга і важка дорога до волі. Народ, який став родоначальником світової держави Русі – України, силою історичних подій на тривалий час потрапив  у міжімперіальний простір і вимушений був неймовірними зусиллями пробивати свій шлях  у геополітичному просторі Європи. Шлях цей устелений легендарною мужністю, незламною вірою та героїзмом багатьох поколінь.

На жаль, 2022 року звичного святкування Дня Незалежності України не буде в зв’язку з широкомасштабною війною Росії проти України. Російські окупанти намагаються позбавити України найдорожчого – незалежності, суверенітету та життя українців. Та шість місяців війни не можуть стерти і не зітруть сторіччя української державності та 31 рік незалежності. Україна відважно б’ється за свою землю і свою волю! Ми показали, що не боїмося і не здамося. Показали, як любимо свою країну. Ми все подолаємо, як би складно не було. Ми переможемо!

До Дня Незалежності України та дня Державного Прапора України в Обухівській центральній публічній бібліотеці оформлено історичний вернісаж « В Україні наша доля й воля» та тематичну полицю «Шануймо наші символи», біля яких проводяться огляди літератури та тематичні бесіди.

Слава Україні! Героям Слава!

Л.Храпач – завідуюча Обухівською центральною публічною бібліотекою для

                   дорослих  Обухівської міської ради

 20220825_110713

20220825_111103

20220825_104325