В День Святого Валентина

црбМатеріал поданий без змін

З досвіду роботи Іванківської РЦБС 

14 лютого святкуємо світле та чарівне свято всіх закоханих – День Святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності. До відзначення найромантичнішого свята року долучились і працівники Іванківської ЦБС.
Любов – почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до матері, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання.

В цей день свої почуття ми виражаємо «валентинкою» –  листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята. «валентинка» – це освідчення в коханні, за допомогою добрих та щирих слів, написаних у ній.     

Напередодні дня Святого Валентина бібліотекарі Олена Бакун з б/ф №6 (с. Прибірськ) , Тетяна Давидовська та Юлія Шпак з б/ф №12 (с. Сукачі), Ольга Пікуза з б/ф №38 (с. М. Макарівка) провели майстер-класи по виготовленню валентинок. Учасники заходів робили валентинки, смакували ласощами та пили запашний чай.

До уваги відвідувачів бібліотеки-філіалу №38 с. М. Макарівка також підготовлені книжкові виставки «Закоханим в поезію»,  на якій представлені вірші про дружбу та кохання та виставка жіночих романів – «Любові чарівні сторінки».

Працівники бібліотеки –філіалу №2 с. Розважів Лілія Нестеренко та Валентина Шаботенко запрошують відвідувачів прийняти участь в акції «Признач побачення в бібліотеці». Пари закоханих можуть влаштувати романтичну зустріч у книгозбірні, а також познайомитися з книгами про кохання та про свято всіх закоханих.

Працівники відділу обслуговування ЦРБ пропонують своїм читачам зробити фото на згадку у святковій фотозоні та дарують валентинки зроблені власноруч.

В Оранській, Дитятківській та Феневицькій сільських бібліотеках на відвідувачів чекаюь книжкові виставки «Найромантичніші історії кохання». Кожен знайде тут любовну історію до смаку – з хепі-ендом чи стражданнями та розлукою. Марина Проценко, бібліотекар бібліотеки-філіалу №47 с. Дитятки, запрошує також зробити селфі біля виставки-інсталяції «Happy Valentines Day». Вона оформлена «книжковим серцем»,  яке так і заманює до читання та прикрашає незвичним дизайном і зваблює до книжок.

Активні читачі і друзі бібліотеки не забули, що 14 лютого весь світ відзначає ще й Міжнародний день книгодарування. Так бібліотеки-філіали №3 с. Феневичі та №47 с. Дитятки отримали цінні подарунки – книги. За це їм велике бібліотечне спасибі! Такому подарунку ми раді завжди, а лише на свято.

Людмила Яковенко,

бібліограф Іванківської ЦРБ

85209684_1240840779442955_7576431230514626560_o

дитятки2

макарівка

макарівка2

маламакарівка

оране

прибірськ2

страхолісся

сукачі

сукачі2

феневичі2

ЦРБ2