Віртуальний бібліокруїз

Polish_20200715_154302700КОБЮ – 40 років. Акція “З любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці”

Матеріал поданий без змін

Фантастична література – мрії і передбачення, яка вчить користувачів мислити неупереджено, парадоксально вільно й розкуто, прагнути самовдосконалюватись, співіснувати з людьми.

Є три найпоширеніші різновиди фантастики: наукова, фентезі і жахи. Фантастика будується на контрасті двох світів – реального і ірреального. Література про надзвичайне, ірреальне стає корінням чарівної казки.

Кагарличчина  гордяться тим, що з нею пов’язане ім’я видатного українського письменника – фантаста Олеся Бердника, автора «Чаші Амріти» та «Зоряного Корсара», який навчався у середній школі с. Бурти та похований  у с. Гребені.

В рамках акції  «З Любов’ю до моєї бібліотеки: роки співпраці» та з метою популяризації фантастичної літератури Мирівська сільська бібліотека  Кагарлицького району  підготувала для користувачів  юнацького віку   відео презентацію віртуального бібліокруїзу  «В дивовижній світ фантастики», в якому  представлені книги письменників – фантастів:  Дж. Р. Р. Толкін «Володар перснів», Дж. Роулінг «Гаррі Потер і смертельні реліквії», К. Паоліні «Ерагон», К. Буличов «Селище», а також українських авторів С. та А. Руденко «Надзвичайні пригоди українців у вирії», О. та В. Авраменки «Зруйновані зорі», М. та С. Дядченки «Ключ від королівства», «Королівська обіцянка», «Зло немає влади», «Армаге – дом», «Печера», «Брамник» та ін.

Відео презентацію можна переглянути за посиланням

https://www.facebook.com/kagacyltyra/?modal=admin_todo_tour

https://www.facebook.com/kagacyltyra/posts/1792630514208855

(відділ культури, молоді та спорту РДА)

Підготувала

провідний методист РОМЦНТ

відділу культури, молоді

та спорту Кагарлицької РДА

Антоніна Коршунова