Вільна і єдина – наша Україна

Київська - незалежністьДо 30-річчя з Дня Незалежності України

29 липня 2021 року до КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» завітала відома  сучасна українська письменниця, член Національної  спілки письменників України,  Тетяна Василівна Майданович , з якою нас об’єднала  багаторічна плідна  співпраця. Тетяна Василівна не раз передавала свої книги для нашої бібліотеки, приймала участь в обласних семінарах, але особливо плідною була її співпраця, як головного редактора знаного київського видавництва «Криниця», яке очолював на той час,   Леонід Іванович Андрієвський, народний художник України, лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка.  Майже всі книги, випущені “Криницею”,  дарувалися нашій бібліотеці з метою просвітництва і популяризації української культури серед юнацтва.

У рамках Обласного краєзнавчого проєкту «Молоді імена Київщини» Тетяна Майданович взяла участь в Обласному літературному патріотичному онлайн-читанні «Вільна і єдина – наша Україна».  Письменниця зачитала вірш зі своєї збірки «Небо над Україною» – «Найкраща Україна».

Також Тетяна Василівна зробила для нашої установи приємні подарунки. Письменниця презентувала  збірку  своїх поезій «Небо над Україною», збірку поезій молодшого лейтенанта міліції, добровольця батальйону «Миротворець», учасника російсько-української війни Романа Набєгова «Я за Україну» та книгу, яка розповідає  про  житєвий і творчий шлях  Тетяни Майданович «Охоронниця слова – покликання Тетяни Майданович».   Видання присвячується 60-річчю від дня народження письменниці. А також читачі нашої бібліотеки зможуть ознайомитися зі збіркою пісень для дітей Людмили Левченко «Пісенні узори» та іншими виданнями.

  Колектив нашої бібліотеки щиро дякує Тетяні Василівні за участь в бібліотечних заходах. Ми сподівається на подальшу плідну співпрацю.

20210729_145517

20210729_143652

20210729_143230