Вільна і єдина – наша Україна!

Вільна і єдина 2021 - 0001Вільна і єдина – наша Україна : поетичний альманах : за результатами обласних літературних онлайн-читань, до 30-річчя з Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України / уклад. Людмила Соколовська; КЗ КОР Київська обласна бібліотека для юнацтва. – Київ, 2021. – 26 с.

Альманах створений за результатами обласних літературних онлайн-читань, до 30-річчя з Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України. Збірка містить авторські національно-патріотичні поезії молодих літераторів Київської області, учасників обласного краєзнавчого проекту «Молоді імена Київщини», організованого КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва”. Для зручності пошуку альманах оснащений алфавітними покажчиками прізвищ учасників, та назв бібліотек від яких вони подавалися на участь.

23 та 24 серпня 2021 року Україна відзначала 30-річчя з Дня Незалежності України та День Державного Прапора України.

 Керуючись:

- Законом України «Про культуру»,

- Законом України «Про бібліотеки  і бібліотечну справу»,

-  Указом Президента України № 459/2020 від 21.10.2020 року «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України»,

-  Стратегією розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України»,

- Планом роботи Управління культури, Київської облдержадміністрації на 2021 рік

-  та згідно Плану роботи КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва»

У рамках обласного краєзнавчого проекту «Молоді імена Київщини», працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва»  ініціювали та провели Обласні літературні патріотичні онлайн-читання «Вільна і єдина – наша Україна».

До читань були залучені молоді літератори Київської області. Учасники надсилали до бібліотеки власні відео з декламуванням авторських патріотичних творів.

20 серпня 2021 року на базі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся показ підсумкового зведеного обласного літературного патріотичного онлайн-читання «Вільна і єдина – наша Україна». Відео-декламування учасників та підсумкове зведене відео, можна переглянути на ютуб каналі бібліотеки.

В альманасі зібрані твори і анкетні дані учасників Обласних літературних патріотичних онлайн-читань «Вільна і єдина – наша Україна».