Війна пройшла по їхніх долях

unnamed (1)До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

У КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» оформлена книжкова виставка «Війна пройшла по їхніх долях» та відбувся перегляд літератури «Скорботні сторінки народної пам’яті». Видання знайомлять користувачів з історією найкривавішого глобального конфлікту, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Упродовж 21 місяця війни СРСР та Третій Рейх виступали як союзники.  22 червня 1941 року попри таємну угоду про ненапад та тісну військово-економічну співпрацю із СРСР нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. У цей день  розпочалася німецько-радянська війна, яка тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року.

Ми пам’ятаємо тих, хто так і не повернувся з війни. Тих, чиї життя були покалічені і зруйновані та тих,  хто першими взяли на себе страшний удар.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава героям.

20210622_110322

20210622_105859