Відрядження у Макарівську ЦБС

dav26-27 червня 2019 завідувач відділу комплектування фондів та каталогізування документів Яворська Н.В. та завідувач відділу збереження та реставрації бібліотечних фондів Кісленкова Л.В. здійснили виїзд в Макарівську ЦБС з метою надання методичної та практичної допомоги з питань формування та використання книжкового фонду краєзнавчої тематики

Саме краєзнавча робота посідає важливе місце в діяльності кожної бібліотеки. За допомогою краєзнавчих матеріалів бібліотечні працівники сприяють вихованню у молоді патріотизму, національної свідомості, високої моральності.

Окрему увагу бібліотекарі приділяють популяризації історико-краєзнавчої літератури про пам’ятки історії і культури, про екологію і охорону природи краю, творчість місцевих письменників. Краєзнавчі матеріали виділені із загального бібліотечного фонду: оформлені краєзнавчі куточки, книжкові виставки, викладки літератури,  на яких представлені документи про історичне минуле, знаменні і пам’ятні дати Київщини; інфокейси, в яких зібраний газетний матеріал з історії сіл, тематичні картотеки: “Мій край – найкраще місце на землі”, “Київщина моя” та ін.

У процесі робочої поїздки відвідали сільську бібліотеку-філію с. Наливайківка. Бібліотека розташована в окремо виділеному будинку на затишній території. У приміщенні зроблено чудовий євроремонт, завдяки якому бібліотека знаходиться в зразковому порядку, який постійно підтримує завідувач філією Федориненко Т.П.

Під час виїзду було обговорено багато важливих питань з удосконалення і розвитку бібліотечно-інформаційного обслуговування молоді.

sdr

dav

dav

dav

dav

davdav

dav

dav

sdr