Відрядження у Бородянську ЦБС

IMG_350722 та 23 березня 2018 року завідуюча відділом обслуговування користувачів Шмідт О.О., провідний бібліотекар Войналович О.М. та провідний бібліограф КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Колосюк С.М. здійснили плановий  виїзд у Бородянську ЦБС з метою вивчення діяльності та надання методичної і практичної допомоги працівникам, що обслуговують юнацтво.  Тема відрядження – «Форми і методи національно-патріотичного виховання».

Національно-патріотичне виховання молоді – це пріоритетний напрямок роботи Бородянської ЦБС.  Працівники бібліотеки приділяють особливу увагу таким завданням патріотичного виховання:

  •  Утвердження в почуттях читача патріотичних цінностей, поваги до культурного та історичного минулого України;
  •  Виховання поваги до Законів України та державної символіки;
  • Підвищення престижу військової служби в Україні;
  • Усвідомлення взаємозв’язку  між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю;
  •  Формування мовної культури, оволодіння і вживання української мови як духовного коду нації.

У бібліотеках Бородянської ЦБС проводиться активна роботи по національно-патріотичному вихованню молоді. Бібліотекарі беруть участь у святкуванні різноманітних державних та культурних заходах.

Формування почуття патріотизму починається зі знання історії свого краю і своєї держави. Вивчення її героїчних і трагічних сторінок, прищеплення любові до України відбувається візуальними методами, а саме через оформлення книжково-ілюстративних виставок, переглядів літератури, тематичних полиць, що наочно популяризують документальні колекції бібліотек. Були оформлені такі книжкові виставки: «Україна є! Україна буде!», «Духовна спадщина нашого краю», «Минуле рідної землі: революційні події на Україні 1917-1920рр.», «Безсмертя народного подвигу» та ін.

Бібліотечні працівники Бородянської ЦБС ведуть активну роботу по інформуванню населення про нові надходження літератури з національно-патріотичного виховання. 

IMG_3494

IMG_3501

IMG_3500

IMG_3536

IMG_3538IMG_3508

IMG_3509

IMG_3510

IMG_3511

IMG_3522