Відрядження до Фастівської міської бібліотеки

421-22 травня 2019 року співробітники науково-методичного відділу КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для юнацтва”, а саме: завідуюча науково-методичним відділом Кліменко Н. О. та провідний методист відділу Соколовська Л. О., здійснили робочу поїздку до Фастівської  міської бібліотеки. Мета відрядження: вивчення діяльності та надання методичної і практичної допомоги бібліотечним працівникам за темою «Бібліотека і громада: шляхи взаємодії».Комунальний заклад Фастівської міської ради «Фастівська міська бібліотека» проводить роботу з громадою у декількох напрямках, намагаючись охопити різні вікові категорії. При бібліотеці діє «Інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку”.  Завдяки його роботі відкрито «Курси комп’ютерної грамотності для людей поважного віку». 

Бібліотека важливим напрямом своєї роботи вважає виховання духовності, морально-естетичних цінностей. Разом з товариством жінок м. Фастова було проведено ряд заходів на відповідну тематику: голова товариства Е.А. Піньковська провела кілька лекцій: «Епідемії роздратування», «Про почуття відповідальності»,  «Домашня робота по самоконтролю», «Культура взаємин «людина-людина», «Культура взаємин в суспільстві», «Культура взаємин в колективі», «Культура взаємин в домі» 

В бібліотеці діє куточок допомоги внутрішньо переміщеним особам, воїнам АТО: це папки, де зібрано інформацію правового характеру (постанови, закони і т.п.), що стосуються саме цих верств населення.

Варто згадати про зібрання Громадського комітету “Пошук” ім. М. Глухенького на чолі з його незмінним керівником Анатолієм Древецьким. 

Працівники бібліотеки продовжують традицію проведення екскурсій-знайомств з бліотекою учнів загальноосвітніх шкіл.

1 2 3 IMG_20190521_120912