Відрядження в Ірпінську міську ЦБС

IMG_406518 липня 2018 року заступник директора з науково-методичної роботи Василькевич Т.І. та завідуюча відділом обслуговування користувачів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» Шмідт О.О. здійснили виїзд в Ірпінську міську ЦБС з метою вивчення діяльності та надання методичної і практичної допомоги бібліотечним працівникам, що обслуговують юнацтво. Тема відрядження – «Інноваційні форми обслуговування користувачів в умовах євроінтеграції».

Сьогодні бібліотечні працівники Ірпінської міської ЦБС  змінюють традиційні уявлення своїх користувачів про себе як про заклади, в яких панують лише книги та тиша. Сучасне естетичне оформлення зовні та дизайн, мобільність у зміні інтер’єру дало можливість проводити тут різноманітні заходи, по новому позиціонувати себе громаді, перетворюючись на креативний простір для розвитку можливостей кожної особистості.

У процесі робочої поїздки працівники Київської обласної бібліотеки для юнацтва відвідали Будинок творчості Національної Спілки письменників України в великому парку.  Екскурсію провів член літературної студії «Дебют» Ірпінської міської ЦБС Пісний Валерій Іванович.

Центральну міську бібліотеку заслужено називають культурно-просвітницьким центром громади, адже тут гуртується спільнота, відбувається спілкування між людьми, надається допомога тим, хто здобуває освіту чи шукає роботу, хоче культурно відпочити.

IMG_4147

IMG_4086

IMG_4123

IMG_4085

IMG_4162

IMG_4165

IMG_4210

IMG_4212

IMG_4208

IMG_4206