Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз

delegati-tineret-onu_0 На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19 травня 2017 року №316-14-VII (зі змінами) та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині, активізації молодіжного руху з 05 по 09 вересня 2018 року відбудеться Серія тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз».

Просимо проінформувати діячів культури (працівників місцевих бібліотек та будинків культури) Київської області про проведення безкоштовної серії тренінгових навчань.

Програмою заходу передбачено навчальний курс, орієнтований на створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів Київщини, отримання додаткових компетенцій та знань щодо розвитку громади та посилення її потенціалу.

Завдання навчального курсу: підготовка громадських активістів, які сприятимуть упровадженню ініціатив на регіональному і локальному рівнях, створення мережі активістів та налагодження ефективної комунікації між ними з подальшою реалізацією спільних проектів.

В рамках навчальної програми молоді люди візьмуть участь в тренінгах на теми громадянської освіти, проектного менеджменту, розвитку громад, лідерства та комунікації.

Організатори забезпечують проживання в санаторії «Жовтень» (Конча-Заспа), харчування та трансфер з Києва до місця проведення.

         Цільова аудиторія від 18 до 35 років.

         Графік проведення навчань «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз» на вересень 2018 року:

1-5 вересня: заповнити анкету для участі goo.gl/mALZAi

6-9 вересня : заповнити анкету для участі goo.gl/eRdE2F

15-19 вересня : заповнити анкету для участі goo.gl/R7o4HV

19-23 вересня : заповнити анкету для участі goo.gl/pktYju

29 вересня – 3 жовтня: заповнити анкету для участі goo.gl/23pgv