Відновимо діяльність бібліотеки в селі Перемога

90-років90 років Київщині

 Обласний бібліотечний марафон «Краєзнавчі таємниці бібліотек Київщини»

Матеріал поданий без змін 

З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області 

3  червня  2022 року   працівники    Баришівської  центральної  бібліотеки для дорослих та Баришівської бібліотеки для дітей  Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради відвідали бібліотеку-філіал с. Перемога Баришівської ЦБС.   Ця  бібліотека постраждала від окупації  рашистами  у березні 2022 року. Рашисти  знищили державну символіку України: прапор, герб, український національний костюм та рушники, постраждали  книжкові фонди з питань історії України та сучасна українська література.

Бібліотечні працівники організували толоку по прибиранню приміщення бібліотеки, надали  методичну та практичну допомогу по актуалізації бібліотечного  фонду  в умовах збройної агресії  російської федерації  проти України.

Директор ЦБС  Галина  Пацаловська  передала в подарунок завідуючій бібліотекою-філіалом  с. Перемога Світлані Мойсієнко   українські книги, які одержали в ході акції  «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу» від жителів Баришівської ТГ.

Дякуємо керівнику ансамбля «Калинове перевесло» Наталії Ребрик за активну участь у акції. Більше ста українських  книг зібрали для бібліотеки працівники Національного музею літератури України.  І  вже незабаром  ці  книги дійдуть до свого читача.

Віримо в Перемогу. Все буде Україна.

Зав. методично-бібліогрфічним відділом

Баришівської ЦБС

Наталія Лавріненко

ПЕРЕМОГА 6

ПЕРЕМОГА-V

ПЕРЕМОГА 3

ПЕРЕМОГА 2

ПЕРЕМОГА 1