Відкрите обговорення механізмів поповнення бібліотечних фондів

630_360_1456145719-4207-knigi14 грудня 2017 року у бібліотеці  імені Тетяни та Омеляна Антоновичів Наукової  бібліотеки  Національного університету  “Києво-Могилянська академія” Український інститут книги організував відкрите обговорення механізмів поповнення бібліотечних фондів. До участі в ньому були запрошені представники бібліотек, видавці, журналісти та всі зацікавлені.

   Мова  йшла про створення єдиного електронного каталогу українських книжкових новинок.

    З важливим питанням щодо розвитку Державної програми «Українська книга» виступив президент  асоціації українських видавців та книго розповсюджувачів  Афонін Олександр Васильович.

     На обговоренні були присутні завідуюча відділом  комплектування та каталогізування документів Яворська Н.В.  та завідуюча відділом обслуговування Шмідт О.О. КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва». Яворська Н.В. звернулась до Афоніна О.В. з  проблемним питанням по поповненню  книжкових фондів за Державною програмою «Українська книга».

   Також були корисними контакти з членом Міжвідомчої комісії при Кабінеті Міністрів України з питань сприяння розвитку вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження  Степуріним Ігорем Миколайовичем та з головним редактором  видавництва   NEBO BOOKLB PUBLISING Світланою Приваловою. 

P1020603

P1020605

P1020606